Connect with us

Espor

Surreal Esports, VRL Türkiye: Birlik 2. Split’ten çekildi!

Surreal Esports’un VRL Türkiye: Birlik 2. Split’ten çekildiği resmi olarak duyuruldu!

Surreal Esports, VRL Türkiye: Birlik 2. Split'ten çekildi!

VRL Türkiye: Birlik liginin ilk etkinliğinde şampiyonluğa ulaşan ve VCT 2022: EMEA Challengers Yükselme turnuvasında mücadele etmesi ile adından sıkça söz ettiren Surreal Esports, geçtiğimiz haftalarda yayınladığı açıklama ile birlikte takımdaki bazı oyuncuların yeni teklifleri değerlendirmek istediğini açıklamış ve koç dahil tüm oyuncularına izin vermişti.

Açık elemelerin geçtiğimiz gün başladığı VRL Türkiye: Birlik 2. Split için direkt olarak katılma hakkı bulunan takımın yeni bir kadro kurup kurmayacağı konuşulurken, 26 Nisan Salı gününün sabah saatlerinde resmi açıklama lig yönetiminden geldi.

Ligin resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşım ile birlikte, Surreal Esports’un VALORANT Regional League Türkiye: Birlik x Coca Cola 2. Split’inden çekildiği resmi olarak duyuruldu.

Surreal Esports kararı ardından VRL Türkiye: Birlik 2. Split’e 2 yeni takım katılacak

Normalde açık ve kapalı elemelerin ardından sadece 1 yeni takımın mücadele etmeye hak kazanacağı ligde, alınan bu kararın ardından mücadeleye dahil olacak takım sayısı ikiye çıkacak.

9 Mayıs tarihinde başlaması planlanan VRL Türkiye: Birlik 2. Split’te Papara SuperMassive Blaze, Fire Flux Esports, Thunderbolts Gaming, Team Lixa, Galatasaray Esports, Futbolist ve elemelerden gelen 2 takım mücadele edecek.

Bu kararın duyurulmasının ardından Surreal Esports’tan henüz herhangi bir açıklama gelmedi.


İlginizi Çekebilir:

Surreal Esports VALORANT oyuncuları yeni takımlarını arıyor

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor