Connect with us

Espor

Surreal’in VALORANT’daki EMEA yolculuğu sona erdi.

Champions Tour Stage 1: EMEA Promotion‘daki uzun VALORANT yolculuğu ile aklımıza kazınan Surreal‘in macerası sona erdi.

Temsilcimiz turnuvanın ilk maçında “FOKUS” ekibine mağlup olarak kaybedenler grubuna düşmüştü; kaybedenler grubunda ise önce Polonya temsilcisi Anonymo Esports‘u ardından İspanya temsilcisi Rebels Gaming‘i mağlup ederek kaybedenler grubunun finalinde BIG ekibi ile eşleşmişti.

BIG karşısında oynadığı seriyi 3-0 kaybeden temsilcimiz turnuvaya ve EMEA hayallerine veda etti.
Karşılaşmada sırasıyla Bind, Icebox ve Fracture haritaları oynandı. Karşılaşma BIG in seçimi olan Bind haritasında başladı ve harita  13 – 10 skoru ile BIG lehinde sonuçlandı.
Ardından temsilcimiz Surreal‘in seçimi olan Icebox haritasına geçildi; temsilcimiz kendi haritasında rakibinden sadece 9 round alabilmeyi başardı.
Son harita olarak Fracture oynandı bu haritada 13 – 10 skoru ile BIG lehine tamamlandı.

Temsilcimizin buraya kadar gelmesinin de büyük bir başarı olduğunu hatırlatmak istiyoruz.

Karşılaşma sonrasında temsilcimizin koçu olan Hakan “Afr0nfire” Pınarbaşı attığı tweet ile oyuna etki edemediğini çünkü kullanılan Riot clientinde koç slotları olmadığını belirtti.
Bağımsız bir kullanıcı olan “@chanelfps” ise yayınladığı tweet longer ile BIG in koçu gaming houseda olduğu için oyuna etki edebildiğini ama Surreal’in böyle bir şey yapamadığını, Riot’un profesyonel olmayan bir tutum sergilediğini belirtti.

Espor takipçisi, yazarı. Sosyal medya yöneticisi, içerik üretici.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor