Connect with us

ZULA

swooN ve Y4K7T yeni sezon öncesi açıklamalar yaptı!

Zula’da yeni sezon öncesi takım kaptanları konuştu. #Zula

Zula Süper Lig’de yeni sezon öncesi oyunculardan iddialı ve dikkat çeken açıklamalar geldi. swooN ve Y4K7T Zula Espor’a konuştu. İşte detaylar:

swooN: “Kartallara yaraşır şekilde en yüksekten uçacağız!”

Beşiktaş Esports Zula Takımı kaptanı Hakan “swooN” Demirel, mevcut kadroları hakkındaki düşüncelerini paylaşırken, taraftarlara da bir mesajı vardı: “Kurduğumuz kadro ile rakiplerimize şimdiden neler başaracağımızı gösterdiğimizi düşünüyorum. Katlanarak artacak performansımızla, kartallara yaraşır şekilde en yüksekten uçacağız. Bize inananları mahcup etmemek için çok çalışıyoruz. Taraftarımızın Beşiktaş’a yaraşır bir mücadele sergileyeceğimizden hiç şüphesi olmasın. Yaşasın Beşiktaş!”

Y4K7T: “Sahne Timsahların!”

Bursa Espor kaptanı Yakut “Y4K7T” Erdoğan’da takımın kadrosu hakkında açıklamalar yaptı: “Mevcut kadromuzu iki yeni oyuncuyla güçlendirdik. Her sezon öncekinin üstüne koyarak devam ediyoruyz. Hatalarımızdan ders çıkararak, takım sinerjisini yakalıyoruz. Ligi iyi sırada bitireceğiz. Sahne Timsahların!”

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

ZULA