Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

sycrone Sprout ekibine dahil oldu

sycrone için North Akademi’den sonraki durak Sprout oldu

Sprout, eski North Akademi oyuncusu  Dennis “sycrone” Nielsen’in takıma dahil olduğunu resmi olarak duyurdu. Daha önce kRYSTAL ile yollarını ayıran Sprout tarafında sıcak sular resmen kaynıyor.Şu anda resmi olarak Sprout bünyesine dahil olan sycrone daha önce North Academy’de uzun bir süre oynamıştı ve stand-in olarak Sprout’da oynamıştı. kRYSTAL ayrılığından sonra bir takım içi boşluğu oluştu ve o lider artık sycrone!

Daha önce şu anki takım arkadaşı NaToSaphiX ile birlikte team123 ve Magistra takımında birlikte mücadele eden sycrone, takım arkadaşının izinden giderek Sprout ekibine imza atan 2. Danimarkalı oyuncu oldu.

Transfer böyle duyuruldu

Sycrone,  “North gibi bir saygın bir organizasyondan geldiğimde, benzer hedeflere sahip bir proje bulmaya çok hevesliyim “ dedi.

“Sprout  bana stand-in olarak oynamayı teklif ettiğinde bir etki yaratmaya çalıştım ve neyse ki çocuklar ve ben hemen herşeyin üstesinden geldik.“

“Diziliş henüz sonuçlandırılmadı, ancak Almanya’da 10 günlük bir önyükleme kampanyasını tamamladık ve önümüzde çok fazla iş varken, önümdeki zorluklar ve verilmiş olan fırsattan dolayı gerçekten heyecanlıyım.

“Son 6 ay benim için kolay olmadı – North Academy ile kariyerimin en büyük turnuvalarından bazılarını almaya hak kazandım, ama ne yazık ki başarısızlığın ne anlama geldiğini öğrenmek zorundaydım.

“Sprout, yetenekli olduğum şeyleri göstermek için ikinci bir şans gibi görünüyor. Bu oyuncuların niteliklerini ortaya çıkarmak ve hep birlikte geliştirebileceğimiz bir ortam yaratmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım.

Sprout şu anda M.Game League 2’nin çeyrek finallerinde bir stand-in ile mücadele ediyor.

sycrone ile Sprout takımı şu an böyle gözüküyor

Germany Denis denis Howell
Germany Timo Spiidi Richter
Denmark Niels-Christian NaToSaphiX Sillassen
Denmark Dennis sycrone Nielsen

Germany Tobias tow b Herberhold (koç)

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive