Connect with us

LoL

Sylas profesyonel arenaya merhaba dedi!

Sylas bugün VF Şampiyonluk Ligi’nde ilk kez oynandı. Peki yeni şampiyonun performansı nasıldı?

Sylas, lol yeni şamiyon, league of legends

League of Legends’ın en yeni şampiyonu Sylas, VF Şampiyonluk Ligi’ndeki profesyonel maçlarda ilk kez oynandı. Peki performansı nasıldı?

LoL’ün yetenek gücü odaklı şampiyonu Sylas profesyonel sahnede ilk kez oynandı. Ancak tekli derecelide oynandığı gibi yetenek gücü odaklı değil tamamen tank bir şampiyon olarak. Şampiyon, hasar konusunda eşya setleri nedeniyle bekleneni veremese de rakip hasarını üzerinde tutmada oldukça başarılı oldu. Şampiyon ilk olarak Royal Youth – Galakticos maçında GBM tarafından oynandı. Ardından Bahçeşehir SuperMassive – Bursaspor Esports maçında fabFabulous yerine kadroda yer alan akademi oyuncusu Luana tarafından oynandı.

GBM’in Sylas performansı

GBM’in orta koridorda oynadığı Sylas, herkesin beklediğinin aksine tank odaklı eşyalara yöneldi. Yasuo karşısında oynamasından dolayı zırh ağırlıklı tamamen tank bir eşya setine giden GBM, koridor aşamasının erken bölümünde Yasuo karşısında fazla zorlanmadı. Rakibi kendisinden bir skor üstün olmasının ardından bile hala koridorda güçlü gözüken Sylas, tank bir eşya setine sahip olmasından dolayı hasar konusunda biraz yetersiz kaldı. Her ne kadar hasar konusunda yetersiz kalsa da önde durma konusunda iyi iş çıkaran Sylas, takım savaşlarında W yeteneğinin de sayesinde neredeyse ölmek bilmedi. Rakip hasarı karşısında güçlü kalan GBM, maçı 0/1/10 gibi muazzam bir skor ile tamamladı.

Luana’nın Sylas performansı

Luana ile yeni şampiyonu bu kez üst koridorda izledik. Yorick karşısında Sylas oynayan Luana, erken oyunda iyi bir koridor aşaması geçirdi. Rakibinin üzerine kurduğu baskıya rağmen iyi dayanan ve Yorick’e zor anlar yaşatan Sylas, yine tank odaklı bir eşya seti nedeniyle orta ve geç oyunda sıkıntı yaşamaya başladı. Luana koridor aşamasında karşısında çok rahat durduğu Yorick’in geç oyunda karşılaşmak istemedi. Ancak takımının çok iyi bir durumda olmasını iyi kullanan akademi oyuncusu, skora da katkı sağlamayı başardı. Ayrıca sonlara doğru iki tane yetenek gücü eşyası da satın aldı. Luana maçı 3/1/7 gibi iyi bir skorla tamamladı ve maçın en değerli oyuncusu seçildi.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

LoL

error: İçerik kopyalanmasına izin veremiyor.