Connect with us

LoL

Sylchaise kendisine yönelik eleştirilere cevap verdi!

Bir tarafta hayallerini gerçekleştirmek isteyen kadın esporcular; Diğer tarafta genç ve yüksek seviyedeki oyunculara haksızlık yapıldığını düşünenler. Sizce kim haklı?

İstanbul Wild Cats’in kadın esporcusu Sylchaise, Twitter’dan bir takipçisinin kendisine yönelik eleştirilerine aynı sertlikte cevap verdi.

Taktik Savaşları nasıl oynanır?

Sosyal medyada son zamanlarda İWC bünyesinde bulunan kadın esporcuların performansı ve seviyesi hakkında yorumlar yapılıyor. Bazı League of Legends hayranları kadın oyuncuların seviyelerinin Akademi Ligi ve Şampiyonluk Ligi için yeterli olmadığını söylerken, bazıları da onlardan daha yüksek seviyede oynayan ve takım arayan genç oyunculara haksızlık yapıldığını düşünüyorlar.

Bu tartışma son zamanlarda iyice büyürken, dün gece oyuncunun bir takipçisinin yaptığı yorum ile iyice alevlendi. Kore’ye gidip orada çektiği videoları eleştiren takipçisine, yurt dışına çıkkmayı çocukluğundan bu yana istediğini ve tamamen kendi parasıyla bunu yaptığını söyleyen Su, “Hakkında konuştuğunuz insanın kim olduğunu, ne istediğini ve hayallerini bile bilmeden emeğine sallamak seviyesizliktir direkt” dedi.

İşte Sylchaise’nin tüm açıklamaları

 

 

Takipçinin gönderileri

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LoL