Connect with us

Espor

T1, 2021 LCK Bahar mevsiminde Faker olmadan ilk maçında HLE’yi yendi

Clozer bugün imzası olan Irelia seçiminde şov yaptı.

T1

T1, bugün Hanwha Life Esports‘a karşı 2021 LCK bahar mevsiminin ilk serisini kazandı. 2-1’lik bir skorla zorlu bir zafer kazandılar.

İlk MVP oyu, Ellim‘e ilk oyunda kusursuz Olaf oyunu için verildi, tarafsız hedefleri güvence altına aldı ve oyunu yüzde 100 öldürme katılımı ile bitirdi. İkinci MVP oyu, HLE için seriyi eşitlemeye yardımcı olan Chovy‘ye gitti, üçüncüsü ise T1‘in maçı kapatmasına yardımcı olan etkileyici Irelia mekaniği için Clozer‘a gitti.

Seri, her kordiroda HLE‘ı geride bırakan T1‘dan iyi bir oyun ile başladı. Altın farkı, takım lehine istikrarlı bir şekilde büyüdü ve oyunun sonuna doğru neredeyse 14.000 altına ulaştı. HLE, agresif oyunlara cevap vermedi ve 30 dakika sonra ilk oyunu kaybetti.

İlk oyundaki yıkıcı kaybın ardından HLE, önceliğini Olaf’a kaydırdı. Ormancıları için ilk seçimde aldılar ve onlar için harikalar yarattı. Çaylak ormancı Park “Arthur” Mi-reu, HLE‘ın ikinci oyunda kazanmasında belirleyici bir faktördü.

T1‘in ikinci oyundaki kaybından sonra, çoğu Lig taraftarı Faker‘ın günü kurtarmak için gelip gelmeyeceğini merak ediyordu. Ama buna gerek yoktu. Takım önceliğini değiştirdi ve Olaf’ı yasakladı. Takımın en önemli özelliği, Clozer‘in imza seçimi olan Irelia kör seçimiydi.

Üçüncü oyunda T1 oyun boyunca sürücü koltuğunda olduğu için ilkini andırıyordu. Bu sefer ölümleri düşürmelerine rağmen, HLE herhangi bir küçük avantajdan yararlanamadı veya onları tarafsız hedeflere dönüştüremedi. Üçüncü ejder için Clozer tarafından yapılan büyük bir oyun, takımın seriyi kapatmasına yardımcı oldu.

T1‘in kadrosu bugün harika görünüyordu.

Türkiye’de espora yapay zeka desteği!

Spor İstanbul’dan 250.000 kişilik online etkinlik!

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor