Connect with us

Espor

T1, ADC Teddy’nin 2022 için transfer seçeneklerini keşfetmesine izin verdi!

Teddy ile birden fazla LCS ve LCK ekibi ilgileniyor.

Teddy

Upcomer’dan Tyler Erzberger’e göre, T1’in eski başlangıç ​​AD taşıyıcısı Teddy, organizasyonda üç yıllık bir görev süresinin ardından gelecek yıl için yeni bir League of Legends ekibine geçmek istiyor.

23 yaşındaki oyuncunun, sözleşmesi önümüzdeki Kasım ayına kadar bitmemesine rağmen, 2022 rekabetçi sezonu için seçenekleri gözden geçirme fırsatı verildiği bildiriliyor. Upcomer’a göre, birden fazla Koreli kuruluş yıldızla zaten temas kurdu, ancak aynı zamanda LCS’e olası bir geçişi de düşünüyor. Erzberger, en az iki LCS takımının ilgisini çekip çekemeyeceğini görmek için Teddy ile temasa geçtiğini bildirdi.

2021 boyunca Teddy, oyun süresinin çoğunu T1’in gelecek vaadeden ADC’si Gumayusi ile paylaştı. Genç ADC emektar mevkidaşının 19  maçına karşı 23 oyun oynadı. Yaz mevsimi sonunda, Gumayusi, Teddy’e göre daha iyi bir kazan oranına sahip.

Ancak emektarın daha yüksek bir KDA’sı, daha yüksek öldürme katılım yüzdesi ve daha iyi hasar sayıları vardı. Ayrıca oyunun başları için daha iyi istatistiklere sahipti ve ortalama altın farkı ve 10 dakikada tecrübe farkı konusunda liderdi.

Teddy, 2021 Yaz mevsimi playofflarında T1’ın maçlarının çoğunda oynadı. Ancak Regional Gauntlet’te Gumayusi, Hanwha Life Esports’a karşı serilerindeki beş maçın tamamında başlangıç nişancısı oldu. Takım, Gumayusi ile gördükleri başarı nedeniyle, yaklaşan 2021 Dünya Şampiyonası için 19 yaşındaki oyuncuyla oynama kararı vermişti.

Şimdi, Teddy gelecek yıl yeni bir takımda kendisine yeni bir yol inşa etmeye çalışacak. Güçlü ve deneyimli oyuncunun kadrolarını tamamlamasını isteyen çok sayıda organizasyon var, bu da neşeli yıldızın yakında sahnede tekrar parlamasını sağlayaccaktır.

Eternal Fire Dünya sıralamasında 7. sırada olan Virtus Pro ekibini devirdi!

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor