Connect with us

Espor

T1 destek oyuncusu Effort ile yollarını ayırdı!

T1 destek oyuncusu Lee “Effort” Sang-ho ile yollarını ayırdı!

T1 destek oyuncusu

Başarılı espor takımlarından T1 destek oyuncusu Effort ile yollarını ayırma kararı aldı. Başarılı takım ayrıca sosyal medya hesabından yanlış anlaşılan söylentiler hakkında Effort’dan özür diledi.

Effort’un profesyonel kariyeri, Ocak 2017’de stajyer olarak SKT’de başladı ve yıllar içinde hızlı bir şekilde yedek ve başlangıç ​​oyuncusu oldu.

Effort, 2018’de iyi bir başlangıç ​​yaptığından beri T1’in iki LCK Şampiyonası ve bir Dünya Şampiyonası kazanmasına yardımcı oldu. T1’in Dünya Şampiyonası o yıl boyunca sürdü ancak yarı finalde G2 Esports tarafından aniden durduruldu. Aynı şekilde T1’in 2020 yılı boyunca yolculuğu inişli çıkışlı geçti, Bahar Mevsimi’ni kazandıktan sonra LCK’nın en iyi takımlarından biri olarak görüldü, ancak Yaz Mevsimi sırasında bir şeyler oldu ve takım dağıldı. Maçları için sayısız oyuncu değiştirme girişiminin ardından takım, yaz sezonunu dördüncü olarak tamamladı ve ilk tur playofflarda Afreeca Freecs tarafından elendi. Takım bu sezonun bitmesi ile kadrosunu resmen yeniden inşa ediyor.


PCS3 Avrupa Büyük Finalleri’nin son haftası başlıyor!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor