Connect with us

Dota 2

T1 Dota 2 kadrosunda iki yeni Singapurlu!

Dota 2 kadrosunda iki boşluğu bulunan T1, turnuvalara Meracle ve Poloson ile çıkmaya başladı.

Aralarında ESL One Los Angeles Major’ın da bulunduğu birçok majör turnuvaya katılmakta güçlük çeken T1, geçtiğimiz gün Dominick “Black^” Reitmeier ve Yixuan “Xuan” Guo ile yollarını ayırmıştı. Takım şimdi ise online olarak düzenlenen bir turnuvada iki yeni Singapurlu oyuncu ile maçlara çıkıyor.

Koreli organizasyon şu anda Thailand Celestial Cup’ta mücadele ediyor. Tamamıyla online düzenlenen turnuvada 12 takım ve 14.000 dolar ödül havuzu bulunuyor.

Takım, Black^ ve Xuan’dan boşalan iki koltuğu Singapur Dota 2 sahnesinden doldurmuş gibi gözüküyor. Galvin “Meracle” Kang ile Wilson “Poloson” Koh organizsayon ile geçici olarak carry ve hard support rollerinde maçlara çıkıyor.

Her iki oyuncu da uzun zamandır takım arkadaşı. Meracle ve Poloson daha önce First Departure ve Resurgence gibi organizasyonlarda yer almıştı.

Meracle’ın özellikle uluslararası toplulukta yaptığı ayrık ittirme oyunlarıyla tanındığını belirtmek gerekiyor. Özellikle Naga Siren ile fazlasıyla başarılı olan oyuncu, agresif ayrık ittirme stratejisinin öncülerinden birisi olarak görülüyor.

Bu hamleyle T1’in Dota 2 kadrosunun takımın kurucu üyesi Forev dışında tamamının Güneydoğu Asyalı oluştuğunu da ekleyelim.


İlginizi çekebilir:

Dota2 Kasım’dan Beri En Yüksek Oyuncu Sayısını Gördü!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Dota 2