Connect with us

Espor

T1 takımı Tyler1’ı içerik üreticisi olarak bünyesine kattığını duyurdu

[email protected] ‘ın resmi Twitter hesabından yapılan paylaşıma göre Tyler Steinkamp, T1 takımının içerik üreticisi olarak organizasyona katıldı.

T1 takımı

T1 takımı, ünlü League of Legends yayıncısı loltyler1’ı içerik üreticisi olarak bünyesine kattığını resmi Twitter adresinden duyurdu.

Çevrimiçi takma adı tyler1 veya T1 ile daha çok tanınan Tyler Steinkamp, ​​Twitch’te Amerikalı bir internet kişiliği ve yayıncısı. Twitch’te 3,4 milyondan fazla takipçisi olan en popüler League of Legends çevrimiçi kişiliklerinden birisi olarak tanınıyor.

Twitch’te 3,7 milyondan fazla takipçiye sahip olan Tyler1, her yıl düzenlenen Tyler1 Şampiyonası Serisine ev sahipliği yapıyor ve “reform” olması ile tanınıyor. Yayıncı, 2016 yılında League of Legends’tan yasaklandıktan sonra toksik davranışıyla kötü bir şöhrete kavuştu, ancak Riot daha sonra 2018’de Tyler’ın yasağını kaldırdı.

Geçen yıl, daha önce SKT olarak bilinen T1, yayıncıya yayın sırasında açması için bir paket gönderdi. Pakette, hem Tyler1 hem de efsanevi League of Legends profesyonel oyuncusu Faker’ı içeren bir maketin yanı sıra SKT kıyafetleri de bulunuyordu.

Faker ve tyler1 ilk olarak League of Legends All-Star etkinliklerinde tanıştı ve o zamandan beri organizasyonun YouTube kanalı için birkaç videoda birlikte yer aldı. T1 ‘ın resmi Twitter hesabından yapılan paylaşıma göre Tyler Steinkamp, T1 takımının içerik üreticisi olarak organizasyona katıldı.

 

Zula Süper Lig’de 8. haftanın ilk günü sona erdi

Moba ve FPS oyun meraklısı, sıkı Espor takipçisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor