Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

tabseN: “XANTARES bomba atmayı bilmiyordu”

tabseN, XANTARES’in Space Soldiers’tan bomba atmayı bilmediğini ve kendilerinin bunu ona öğrettiklerini söyledi. Detaylar:

xantares

HLTV.org’a röportaj veren tabseN, takımın durumundan ve XANTARES hakkındaki düşüncelerinden bahsetti.

GeT_RiGhT sahnede göz yaşlarına hakim olamadı!

XANTARES bomba atmayı bilmiyordu!

Takımın şu an için bir stil değişikliğine gittiğini belirten tabseN, XANTARES’in de bu durumdan etkilendiğini söyledi. Can’ın dört yıl boyunca Space Soldiers forması altında oynadığını ve BIG’e geldiği zaman hiçbir şey bilmediğini, bomba atmayı, takımı için en iyi pozisyonu almayı bilmediğini ve bunları ona öğretmeleri gerektiğinin belirtti. Can’a bir takım oyuncusu olduğunu öğrettiklerini söyledi.

XANTARES’in şu an iyi bir takım oyuncusu olduğunu ve takımdaki herkes için oynadığını söyleyen tabseN, bunu Can’a öğretmenin zor olduğunu çünkü onun her round’u kazanması gerektiğine inandığını dile getirdi. Can’ın bunları yapabilecek bir oyuncu olduğunu ve bunun için çalıştıklarını söyledi.

tabseN’in açıklamaları:

“Elbette iyi oyunları var ama gerçekten biraz kötü oyunları da var. Şunu söyleyeceğim; Bu bizim için gerçekten önemli değil, o kendisini son zamanlarda çok geliştirdi ve kendini her geçen gün geliştiriyor. Bunu henüz gösteremiyor. Bence antrenman maçlarında, çevrim içi maçlarda ve iletişim kurmada görüyorum ki oraya gidiyor. Sadece bizim stilimizde daha fazla rahat hissetmeye ihtiyacı var.”

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive