Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

SK Gaming’den ayrılan TACO’nun yeni takımı belli oldu

TACO yeni takımına imza atmaya çok yakın.

SK Gaming’den ani ayrılığı şok etkisi yaratan TACO, sonunda yeni takımını buldu. Twitter üzerinden Kuzey Amerika’da kalmaya devam edeceğini belirten oyuncu, adının transfer dedikodularına karıştığı takıma gitti.

ESEA kadrosuna dahil oldu

Hem oyuncu tarafından hem de Team Liquid tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmazken, oyuncunun Team Liquid‘in ESEA takım kadrosunda yer aldığı görülüyor. Bunun kalıcı mı yoksa geçici mi olacağını hep birlikte göreceğiz fakat HLTV.org’a göre bu kesinleşmiş bir transfer. Aslında bu hareket de Kuzey Amerika’da kalacağını açıklayan oyuncunun, Team Liquid’e olan transferini doğrular nitelikte.

Avrupa’dan gelen teklifleri reddetti

Bir başka iddia ise oyuncunun Avrupa’dan teklif aldığı yönündeydi. Söylentilere göre TACO, Avrupa’dan teklifler aldı ancak  Amerika’da kalmak istediği için tüm teklifleri reddetti. Bunun dışında 23 yaşındaki oyuncu Cloud9 ile de iletişime geçti ama tercihi Team Liquid’den yana oldu.

Steel yerine TACO

TACO, Team Liquid takımının oyuncusu Lucas steel Lopes yerine takımda görev alacak. Eğer bu haberler doğrulanırsa, 6 aylık bir yolculuğun ardından steel takımından ayrılacak.

Eski takımı SK Gaming yeni oyuncusunu buldu

Oyuncunun eski takımı SK Gaming ise uzun süre aradığı yeni oyuncusunu Kuzey Amerika’dan buldu. Cloud9 ile harika işler yapmayı başaran Stewie2k ile anlaşmayı başaran takım, bundan sonraki macerasında oyuncuyla beraber devam edecek. Detaylarını buradan öğrenebilirsiniz.

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive