Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

TACO yeni takımıyla ilgili açıklama yaptı

Taco sonunda yeni takımı ile ilgili açıklama yaptı.

SK Gaming’den ayrılması büyük olay olan Taco, yeni takımıyla ilgili Twitter üzerinden açıklamada bulundu. Yaptığı açıklamada bir Kuzey Amerika takımında oynayacağını belirtti.

Eski SK Gaming oyuncusu TACO, kariyerine Kuzey Amerika takımlarında devam edeceğini açıkladı. 23 yaşındaki oyuncu, iki yıllık SK Gaming macerasını geçtiğimiz haftalarda noktalamıştı. Ayrıldığı günden itibaren gelen teklifleri değerlendiren oyuncu, sonunda Kuzey Amerika’da devam edeceğini açıkladı.

Gelen dedikodular arasında TACO’nun şu an Liquid takımıyla çalışmalara başladığı ve anlaşmanın yakın zamanda açıklanacağı var. Bu dedikoduların çıkmasının ardından oyuncu ise kişisel Twitter hesabından dedikoduları da hafif doğrular şekilde Kuzey Amerika’da kalacağını açıkladı. Kariyerinde büyük sıçrama noktası olan Luminosity takımına katılmadan önce Dexterity ve Games Academy takımlarında oynayan Taco, Fallen ile oynarken takımının MLG Columbus ve ESL One Cologne 2016 Majörleri dahil olmak üzere en büyük uluslararası turnuvaları kazanmasına yardım etti.

SK Gaming hala aradığı oyuncu bulamadı

TACO’nun eski takımı SK Gaming ise hala aradığı oyuncuyu bulamadı. Tüm haber sitelerinde son dakika olarak şu an Natus Vincere kadrosunda yer alan s1mple ve flamie oyuncularının SK Gaming’e katılacağı haberleri yapıldı. CS: GO camiasında oldukça ses getiren bu haberlerin ardından s1mple, bir açıklama yapma gereği duydu. Ülkesinde oldukça popüler olan vk.com’da yer alan hayran sayfasında açıklamalar yaptı. Bu açıklama ile s1mple’ın NaVi’den ayrılmayacağı kesinleşmiş oldu. Takımın adı ise en son Stewie2k ile anıldı ama henüz her iki taraftan da resmi açıklama gelmedi. Oldukça hareketli günler geçiren SK Gaming’in gelişmelerini Playerbros farklı ile takip edebilirsiniz.

Haberimizi TACO’ya ait güzel bir fragmovie ile sonlandıralım. İyi seyirler.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive