Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

GGL 2018’de oynanan maçlar sırasında ilginç görüntüler ortaya çıktı

Bu turnuvada sahneden düşen düşene.

Goog Game League 2018 (GGL 2018) kapsamında oynanan maçlar sırasında ilginç görüntüler ortaya çıktı. Takım koçları ve turnuva hakemleri maçları oyuncuların arkasında izlediği sırada zorlu anlar yaşadı. Canlı yayına da yansıyan görüntülerde bir koç yere düşerken bir hakem de kendini son onda yere düşmekten kurtardı.

Kendini son anda kurtardı

Turnuvada maçın başlamasında kısa bir süre kala oyuncular son ayarlarını yapıyorlardı. Her turnuvada olduğu gibi bir hakemde oyuncuları arkalarından izleyerek gerektiği durumlarda müdahale etmek için hazır duracaktı. Yerini almak için kendisine ayrılan sandalyeye oturan hakem, sandalyenin arka ayaklarının sahnenin hemen bittiği bölüme gelmesinden dolayı geriye doğru gitmeye başladı. Ancak hızlı refleksi ile son anda durumu toparlayan hakem düşmekten son anda kurtuldu. Ne olduğunu anlamaya çalışan oyuncular ise durumu tebessüm ile karşıladı.

Takım koçu ise onun kadar şanslı değildi

Bir diğer olayda ise takım koçu, takımının kazandığı bir round sonrası ekibini tebrik etmek için ayağa kalktı. Tekrar yerine oturmak istediğinde ise talihsiz bir olay yaşadı. Sandalyesinin arka ayakları platformun tam bittiği noktada olan takım koçu, kendini bir anda yerde buldu. İlginç olan ise takım oyuncuları çıkan sesin ardından arkasında döndüğünde artık ne sandalye ne de takım koçu oradaydı. İşte o ilginç görüntüler:

Turnuvanın ardından akıllarda kalan tek şey bu görüntüler oldu

Turnuva sonuçlandı ve kazanan takım Illuminar Gaming oldu. Ancak turnuvanın finalinden daha fazla konuşulan durum ise bu görüntüler oldu. Bazı izleyiciler turnuva sırasında bu tarz olayların daha fazla yaşanmış olabileceğini söylerken, bir kısım ise bu sandalyeleri kimin koyduğunu merak etti. Olayın komikliğinin yanında diğer sevindirici haber ise kimsenin yaralanmaması oldu.

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive