Connect with us

Taktik Savaşları

Taktik Savaşları: Elise için düşünülen buff çok can yakabilir

Elise’te yapılacak minik bir değişiklik bu şampiyonu bir numaralı unit yapabilir.

Taktik Savaşları‘nda bazı şampiyonların gereğinden fazla güçsüz olduğu birçok oyuncu tarafından söyleniyor. Oyunun henüz yeni olması nedeniyle birçok isim bug’lardan, şampiyon dengesizliklerinden dert yanıyor. Bu konuda yoğun tempoda ilerleyen Riot Games, her geçen gün yeni değişiklikler ile oyuncuların kapısını çalıyor. Şimdi de gündemde Elise var.

Taktik Savaşları’ndaki şampiyonların sınıfları neler?

Elise için daha fazla örümcek zamanı

Şekil Değiştirici ve İblis olarak yer alan Elise, aslında bakıldığında örümcekleriyle oyunun erken safhalarında rakibin canını sıkabilecek bir şampiyon olarak görünüyor. Bu bağlamda değişikliklere bu örümceklerin aktif olduğu mana değerinden başlayan Riot Games, bu şampiyonun mana değerlerini düşürerek örümceklerin daha hızlı bir şekilde oyuna dahil olmasını sağlayacak. Bu yeteneğin 100 olan mana değeri, 75’e düşecek. Örümcekler artık daha erken tahtada olacak!

Aslında şimdilerde de tercih edilebilir

Elise örümcekleriyle birlikte şimdilerde de oyuncular tarafından erken aşamada değerlendiriliyor. Hasarın düşük olduğu ve eşyaların toparlanmadığı erken safhada örümceklerini kullanan Elise, rakibin hedefini şaşırtıyor ve hasar verecek şampiyonlarının daha fazla hayatta kalmasına olanak tanıyor. Bu bağlamda birçok oyuncu tarafından oyun başında Elise tercihi yapılabiliyor.

Dereceli Taktik Savaşları hakkında önemli detaylar paylaşıldı

Ayrıca Şekil Değiştirici kompozisyonu yapmak isteyenler için Elise, Nidalee, Gnar düzeni rahat bir şekilde oluşturulabiliyor. Oyunun ilerleyen aşamasında Swain‘i de kadronuza dahil edip dilerseniz Elise’i dışarıda bırakabilirsiniz. Tabii geleceği düşünülen buff’tan sonra Elise’i oyundan çıkarmak istemeyebilirsiniz. 🙂

Taktik Savaşları için bir kompozisyon önerisi:

Taktik Savaşları’nda Kazandıran 3 Kompozisyon

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Taktik Savaşları