Connect with us

LoL

Taktik Savaşları’nda birçok eşya büyük değişiklikler alacak

Can yenileyen eşyalarda büyük değişiklik yolda.

Taktik Savaşları

Taktik Savaşları item değişiklikleri sürüyor. Oyunun 9.16 Yaması oyuncuların henüz karşısına çıkarken, Riot Games çalışanı Mort, Taktik Savaşları için planlanan değişikliklerden bahsetti. Öyle ki başta Morellonomikon olmak üzere birçok eşyada önemli değişiklikler olacak.

SATRANÇTAN BİR TIK DAHA BASİT | En İyi Anlar: Taktik Savaşları

Morellonomikon yeni gelen 9.15B Yaması’yla birlikte bir nerf almış ve yanma hasarı %25’ten %20’ye düşürülmüştü. Mort tarafından verilen bilgilere göre, PBE’de önemli bir deneme olacak. 10 saniye boyunca %20 yanma hasarı veren bu eşya, planlanan değişikliklere göre, 45 saniye içinde %60 oranında hasar verecek.

Kanasusamış, Hextech ve Swain’de de nerf düşünülüyor

Kanasusamış saldırıların %50 oranında can yenilirken, artık %40 oranında yenileyecek. Hextech Gunblade‘de ise bu durum %33’ten 25’e düşecek. Swain‘in can yenilemesinde de önemli bir düşüş yaşanırken, Soylu güçlendirmesinin vereceği can değeri de 35’ten 30’a düşüyor.

Bu gelişmeler yakında oyunun deneme sunucusu olan PBE’ye eklenecek. Olumlu dönüşler alınması ve oyun temposunu olumlu yönde etkilemesi durumundaysa bir sonraki yamalarda tüm sunucularda aktif olacak. Taktik Savaşları’na yönelik içerikler için Playerbros’u takip etmeye devam edin.

Taktik Savaşları Yama Notları: 9.16

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL