Connect with us

Taktik Savaşları

Taktik Savaşları’nın bir sonraki şampiyonu Kai’Sa olacak

Taktik Savaşları’nın sıradaki şampiyonu Kai’Sa hakkında birçok detay paylaşıldı.

Seyfi "24" Onat Aytemiz

Taktik Savaşları‘nın yeni şampiyonu Kai’Sa olacak. 9.19 Yaması‘yla birlikte oyunun tüm sunucularında aktif edilecek olan yeni şampiyon, şimdiden Açık Beta’da oyuncuları selamladı. Oyunun resmi forumunda stukaysh1n tarafından yapılan bir açıklamada Kai’Sa’nın detaylarından bahsedildi. O yazıya yeni başlıklar ekledik.

Taktik Savaşları: Kai’Sa hakkında temel bilgiler

  • Sınıf: Kolcu ve Suikastçı
  • Köken: Hiçlik Yaratığı
  • Yetenek: Kai’Sa en uzaktaki rakibin yanından geçerek kalkan kazanır ve saldırı hızı birkaç saniyeliğine büyük ölçüde artar.
  • Bedel: 5 Altın

Hangi kompozisyonlar için uygun?

Taktik Savaşları’na gelecek bir sonraki şampiyon Hiçlik’in Kızı, Kai’Sa. 5. aşama olan ve 5 Altın karşılığında alınabilen Kai’Sa; Hiçlik yaratığı, suikastçı ve kolcu olduğu için epey ilginç dizilim seçenekleri sunuyor! Kendisi, daha özgün dizilimlere yol açacak üç özellikli bir şampiyon. Kolcu ve dövüşçülerden oluşan bir dizilimde oyun sonu taşıyıcısı veya 9 suikastçıdan oluşan bir takım peşindeyseniz daha güvenli bir suikastçı seçeneği olabilir. Yani pek çok fırsat sunuyor.

Adeta ateş edecek!

Kai’Sa’nın taban SG miktarı daha düşük ama oyundaki en yüksek taban saldırı hızına sahip şampiyon. Birden fazla Guinsoo’nun Hiddeti vermek veya ilerleyen safhalarda Statikk Hançer’i olabildiğince hızlı tetiklemek için birebir. Ayrıca ultisi sayesinde haritada hızlı bir şekilde yer değiştirebiliyor ve tehlikeli durumlardan kaçabiliyor. Kolcular artık bir köşeye sıkışmak zorunda değil!

Ayrıca Kai’Sa’yla birlikte Hiçlik yaratığı özelliğinde bir değişikliğe gidiyoruz. Gerçek hasarın güçlü savunmalarla başa çıkabilmesini seviyoruz ama bu özelliğe erken safhalarda 3 düşük bedelli birimle kolayca ulaşılabiliyor. Bu yüzden de Hiçlik yaratığının seçkinler gibi çalışmasını sağlıyoruz.

(2): Hiçlik yaratığı birimlerinizden biri gerçek hasar verir.
(4): Tüm Hiçlik yaratığı birimleriniz gerçek hasar verir.

Bu sayede Hiçlik yaratığı erken safhalarda eskisi kadar baskın değil ama ileri safhalarda hâlâ geçerli bir seçenek.

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Taktik Savaşları