Connect with us

Taktik Savaşları

Taktik Savaşları’nda şampiyonunuzu 4. seviye yapabileceksiniz

Taktik Savaşları’nda her geçen gün yeni bir haberle adeta şok oluyoruz.

Riot Games’in büyük ilgi uyandıran Taktik Savaşları‘nda her geçen gün yeni bir haberle adeta şok oluyoruz. Oyunun deneme sunucusu PBE’ye gelen son güncellemeyle birlikte artık şampiyonlar 4 yıldıza kadar çıkabiliyor, tabii bir şartla!

4. seviyeye hazır mıyız?

Bildiğiniz üzere Taktik Savaşları‘nda bir şampiyon en fazla üçüncü seviyeye kadar çıkabiliyordu. Her seviyede güçlenen bu şampiyonlara şimdi yeni bir seviye daha eklenecek gibi duruyor. Riot Games’in PBE sunucusunda denediği değişikliklere göre, artık Koruyucu Melek / Guardian Angel eşyası, dirilttiği şampiyonu bir seviye yukarı çekecek. Bu şampiyon 3. seviye olması durumunda 4. seviyeye çıkacak.

Koruyucu Melek şu eşyalar ile yapılıyor:

+ =

Eşya rehberi için hemen aşağıdaki içeriğimize göz atabilirsiniz.

Taktik Savaşları item Rehberi: Kombinasyonlar ve Birleştirme

Yanına bir item daha gelince her şeyi değiştirebilir

Oyunun mevcut yamasında Koruyucu Melek’e sahip şampiyonlar öldüklerinde 500 can ile dirilebiliyorlardı. Birçok oyuncu tarafından pek işe yarar görülmeyen bu eşya, oyunun test sunucusundaki bu değişikliğin onaylanması durumunda vazgeçilmez eşyalar arasında kendine yer bulacak gibi duruyor.

Dördüncü seviye şampiyonlar pek tabii güçlüler ama gözlemlenildiği kadarıyla ölen şampiyonun yarısından daha az bir canla hayata döndükleri için beklenen etkiyi veremiyorlar. Koruyucu Melek’in yanına verilebilecek can yenileme, can çekme imkanları sunan eşyalar, 4. seviye olan bu şampiyonlar için kritik önem taşıyor. Taşıyıcılar ise bu eşyada yapılacak değişikliklerin onaylanması durumunda ortalığı birbirine katacak gibi duruyor.

taktik savaşları itemleri lol tft

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Taktik Savaşları