Connect with us

Espor

Talon Esports, Yieldly ile ortaklığını duyurdu!

Güneydoğu Asya espor organizasyonu Talon Esports, yeni ortaklığını duyurdu.

Talon Esports, Güneydoğu Asya’daki taraftarları ve hayran kitlesi için Yieldly’nin ekosistemi etrafında eğitim içeriği oluşturacak.

Duyuruya göre, aktivasyonlar, mağazacılık ve etkinlikler de dahil olmak üzere Yieldly’nin ürünleri etrafında tasarlanacak. Ayrıca takımın hayranları için yerelleştirilmiş espor aktivasyonları da düzenlenecek.

Talon Esports CEO’su Sean Zhang, bir yayında anlaşma hakkında şu sözlere yer verdi: “Fanların katılımı bizim için çok önemli. Yieldly ile çalışmak, hayran etkileşiminin ve oyunun geleceğinin en uç noktasında olmamızı sağlayacak. İlk adım, alanı ve nasıl çalıştığını daha iyi anlamaları için hayranlarımıza ve topluluğumuza DeFi [merkezi olmayan finans] ürünlerini tanıtmaktır. Zamanla, bu ekosistemdeki farklı ürünler arasında blok zincir teknolojileri hakkında daha derinlemesine görüşmeler yapmak istiyoruz.”

Yeldly, ürünleri için önemli bir pazar olarak tanımlanan pazarda kullanıcı büyümesini yönlendirmek için bir çabayla stratejik bir ortaklık sağladığı belirtiliyor.


İlginizi Çekebilir:

İlk Global Endüstri Oyun Ödülleri (GIGA) için ilk aday listesi açıklandı!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor