Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Tarık: “Daha önce hiç bu kadar güçsüz hissetmemiştim”

Tarık’tan daha önce hiç duymadığımız tarzda bir açıklama.

Deneyimli CS: GO oyuncusu Tarık, Twitter’dan yaptığı açıklama ile herkesi şaşırttı. Oyuncu “Daha önce hiç bu kadar güçsüz hissetmemiştim” dedi.

ECS Season 6 Finali’nde Astralis’e karşı oynadıkları maçtan sonra Twitter’dan açıklama yapan oyuncu, ilk paylaşımında çaresiz hissettiğini söyledi. Ancak gelen yorumlar üzerine güçsüz daha iyi bir ifade olacak dedi.

İşte o paylaşım

 

“Lanet olsun kardeş. Çok yakın ama bir şeyler gerçekten eksik. Daha önce bir takımda oyunlarımız sırasında bu kadar çaresiz hissetmemiştim. Bu berbat ama umarım daha iyi oluruz. Astralis’e tebrikler, gerçekten harika oynadılar.”

Oyuncu bu paylaşımı yaptıktan sonra altına çok fazla yorum geldi. Kimileri oyuncuya hak verirken, kimileri MIBR gibi bir takımda oynarken bu tarz bir açıklama yapmanın yanlış olduğunu söylediler. Oyuncu bu yanlış anlaşılmaların üzerine bir paylaşım daha yaptı ve bu paylaşımda ne demek istediğini anlattı.

2. paylaşım

“Çaresiz dediğimde ne demek istediğimi açıklığa kavuşturmak için. Bu sadece genel bir ifadeydi. Bence güçsüz daha iyi bir kelime. Daha önceki takımlarımda yaşamadığım bir duyguydu. Bu hissi nasıl ifade edebileceğimi bilmiyorum. Ama yinede desteğiniz için teşekkürler.”

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive