Connect with us

LoL

Tarzaned, IWillDominate’in hesabını Şampiyonluk Aşaması’na yükselttiğini iddia etti!

Tarzaned’dan, IWillDominate ile ilgili çok ciddi iddialar geldi!

tarzaned

Tarzaned kullanıcı adlı ünlü yayıncı, eski profesyonel oyuncu şimdilerde yayıncılık yapan IWillDominate ile ilgili iddialarda bulundu!

Kuzey Amerika tekli dereceli sıralarından tanınan yayıncı, IWD‘yi zamanında para karşılığında Şampiyonluk Aşaması‘na çıkardığını iddia etti!

Dün gece yaptığı yayında şu sözleri sarf etti:

“Kendine Şampiyonluk oyuncusu diyorsun fakat bir kere bile kendi başına Şampiyonluk Aşaması’na ulaşamadın. Seni Şampiyonluk Aşaması’na çıkartmak için 2 sene üst üste hesabından oynadım.”

Tarzaned, IWD’nin hesabını yedinci ve sekizinci sezonda para karşılığında yükselttiğini ekledi.

“Sana karşı hep çok iyi davrandım. Nasıl bu kadar büyük bir egoya sahip olduğunu anlayamıyorum. Bu bilgiyi yıllardır gizli tutuyordum. Yaptığın çok saygısızca. Egonu artık bir kenara bırakmalısın.”

Yayının ilerleyen dakikalarında Tarzaned, IWD’den 10,000 dolar ödeme aldığını da ekledi. Kendi hesabına IWD tarafından gönderilen 4,000 doların ekran görüntüsünü paylaştı.

“Bu ödemenin yaklaşık 300 doları yeni bir hesap içindi. Geri kalanı ise NAMonkey813 adlı hesabı yedinci sezonda Elmas 1 derecesinden Şampiyonluğa yükseltmek içindi.”

Bu haftanın başlarında ise IWD, Tarzaned ile ilgili şunları söylemişti:

“Her şeyi uyduruyor. Onu asla dikkate almayın. Gerçekten umursamayın. O can sıkıcı bir insan. Beraber oyun oynamak da gerçek hayatta onunla muhatap olmak da çok can sıkıcı bir durum.”

IWD ise şu sıralar bir çok espor sever tarafından Twitch‘ten bilinen bir yayıncı. Kariyerine 2011 senesinde compLexity Gaming‘de profesyonel oyuncu olarak başladı. Sonrasında da Team Curse‘e transfer oldu. Team Curse ise sonradan Team Liquid‘e evrildi. 2016’dan beri de hem Twitch’te hem de Youtube‘da League of Legends içerikleri üreten bir isim.

Bu ikili arasındaki gerginlik bir süre daha devam edecek gibi duruyor.

Türkiye Espor Futbol Ligi yeni sezonu bu akşam başlıyor!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LoL