Connect with us

Espor

TBF 2021’in galibi Galatasaray Espor oldu! Tebrikler Galatasaray!

TBF 2021’i dominant bir performansla Galatasaray Espor kazandı.

Galatasaray Espor

Uzun zamandır beklediğimiz Yaz mevsimi büyük finalini çok dominant şekilde Galatasaray Espor kazandı. Nasr Esports’u 3-0 ile geçen sarı kırmızılı takımı TBF 2021’i kazandıkları için tebrik ederiz.

https://twitter.com/GSEsports/status/1434181386206912512

Galatasaray ilk maçta sezon boyunca yaptıklarının tersine üst koridorda isteye isteye kaybetmeye gitti. Hatta ilk maçın seçim yasaklama ekranından geride çıktıklarını kolayca söyleyebiliriz. Ancak takım daha önce hiç yapmadıkları şekilde ejderlere öncelik verip alt orman ağırlıklı oynadı ve yinede Nasr Esports’un üstesinden gelmeyi başardılar. İlk maçta Galatasaray o kadar keskin oynuyordu ki maçın sonunda serinin 3-0 gideceğini herkes hissetmiştir.

İkinci maçta ise bildiğimiz, izlediğimiz GS geri dönmüş üst orman odaklı oynamaya yeniden başlamışlardı. Ancak bu maçada Nasr tarafı biraz daha iyi başlamış ve ilk kanı almayı başarmışlardı. Maç ilerledikçe üst koridorda Gnar-Ornn eşleşmesinden dolayı iyiden iyiye açılan farkın üstüne birde Mojito alamet alıp açınca üst koridorda devasa bir fark oluştu. Maçın ilk takım savaşı ise Black’in biraz önde kalıp Bolulu’nun onu ultisi ile takımına servis etmesi ile başladı. İlk düşen oyuncu Black olunca Nasr takımı savaşı kaybetti ve sonrasında klasik bir GS zaferine giden yol açıldı.

Serinin son maçında ise alt koridorda Japone’ye Braumdan başka bir karakter seçildi ancak viego yine Gs’nin eline bırakıldı. İlk dakikalarda agresif bir oyun oynayan Nasr alt koridoru bir savaş başlangıcı denemesinde Mojito’ya yakalanıp ilk kan oldu. Onları kurtarmaya gelen Giyuu ise ışınlanını boş yere kullandı böylece önde başlayan iki Nasr koridoruda geriye düşmüş oldu. Maç ilerledikçe Gs aldığı üstünlükleri büyütürken Bolulu ise Azir ile adeta şov yaptı.

Global Lol Esports hesabı ise galibiyet sonrası Galatasaray’a Worlds’e hoşgeldin tweeti attı.

Temsilcimiz Galatasaray Espor’u tekrardan tebrik eder Worlds’te başarılar dileriz.

Battlefield Mobile’ın ilk oyun testi duyuruldu: Çıkış tarihi, bölgeler ve daha fazlası

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor