Connect with us

Espor

TBF Sunucu Kadrosu Şekilleniyor

Riot Games

Türkiye Büyük Finali yolunda takımlar kozlarını paylaşmaya devam ediyor. Büyük çekişmeye sahne olan çeyrek final maçlarının sonlanmasıyla yarı finalistler belli oldu. Yarı finalde karşılaşacak takımların belli olmasıyla 19 Ağustos’ta Ülker Sports Arena’da gerçekleşecek Türkiye Büyük Finali’nin sunucu ve analiz masası kadrolarıyla ilgili haberler de gelmeye başladı.

Jhonnie ve Glandal’sız bir TBF

Türkiye’deki oyunculara esporu sevdiren, anlatımlarıyla izleyenleri hop oturtup hop kaldıran efsane ikili Jhonnie ve Glandal bu TBF’de olmayacaklar. Hatırlarsanız, sunuculuk kariyerlerini sonlandıran ikili topluluğa duygusal bir şekilde veda etmişti. Fakat artık maç anlatmayan ekip, çok da uzaklara gitmiş değil. Bu isimler Riot Games Türkiye ofisinde başka görevler üstlendi. Keşke çıkıp şaka şaka deseler, bu sefer inanın kod istemeyeceğiz.

Analiz masasında tanıdık isimler olabilir

Gelen haberlere göre Riot Türkiye, play-off’larda analiz masasında görev alan isimleri TBF 2017 finalinde tekrar görevlendirmeyi düşünüyor. Yani Scarlet, NoelDayı ve Trielbaenre’yi 19 Ağustos tarihlerinde Ülker Sports Arena’da görmemiz yüksek bir ihtimal. Trielbaenre hatırlayacağınız üzere Dark Passage takımının eski destek oyuncularından. NoelDayı ise HWA Gaming’in akademisinden yetişmiş eski bir nişancı.

Maç anlatımında görev alacaklar belirsiz

Riot Games henüz TBF’yi kimin anlatacağını açıklamış değil. Ama büyük ihtimal, Riot Türkiye ofisi bu önemli görevi TBF Çeyrek Final maçlarının iki gününde de aktif rol oynayan Kaan Kural ve Regarnur’a teslim edecek. Böylece play-off’lardaki kadro da bozulmamış olacak. Final karşılaşmasında Kaan Kural’ın kahkahalarını ve Regarnur’un muhteşem esprilerini bolca duyacağımıza eminiz.

Finalde karşılaşacak takımlara, TBF analiz masası ve sunucu ekibine de şimdiden başarılar diliyoruz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor