Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

TCL, abonelerine özel CS:GO turnuva serisini başlattı

.@turkishcl, abonelerine özel CS:GO turnuva serisini başlattı.

CS:GO için FACEIT üzerinden hub ve topluluk gibi çeşitli oluşumlar sunan TCL, abonelerinin katılımına özel olarak düzenleyeceği turnuva serisini duyurdu!

TCL, son zamanlarda özellikle 20.000’in üzerinde CS:GO oyuncusunun kayıtlı olduğu FACEIT topluluğuyla gündemdeydi. Türk CS:GO oyuncuları TCL’in bu topluluğu üzerinden lobiler açarak maçlara birlikte girebiliyor, her gün bu şekilde yüzlerce maç başlatılıyor. Lobi kurmanın ötesinde Discord üzerinden sadece birkaç dakika içerisinde kolaylıkla açılabilen destek talepleri sayesinde toxiclikten uzak bir ortam sağlanıyor. Açılan destek talepleri TCL’in 15’in üzerinde kişiden oluşan ekibince genellikle aynı gün içerisinde maç demosu incelenerek çözümleniyor. Şu ana kadar 7 ay gibi bir sürede 2500’ün üzerinde destek talebi incelenmiş, bu talepler doğrultusunda 500’e yakını aktif olarak devam eden 1500’ün üzerinde yasaklama uygulanmış.

Abonelere özel turnuvalara geri dönecek olursak; TCL, geçtiğimiz aylarda abonelik almaya başlamıştı ancak abonelerine sadece profile rozet, öncelikli destek hizmeti ve emoji kullanımı gibi birkaç özellik sunmaktaydı. Abone olanlar çoğunlukla sadece TCL’i desteklemek için abone oluyordu. Abonelere özel turnuva serisiyle bu artık değişecek. TCL, abonelere özel turnuvalar için başlangıçta aylık 100.000 Faceit puanı ödül havuzu belirlemiş, ödül havuzunun abone sayısının artışıyla birlikte daha da artırılacağı belirtiliyor.

Abonelere özel turnuvalar ilk olarak 1vs1 serisiyle başlayacak. Her hafta çarşamba günü 21.00’da 25.000 FACEIT puanı ödül havuzu olan bir turnuva düzenlenecek. Bu turnuvanın ödül dağılımıysa birinci oyuncuya 15.000FP, ikinci oyuncuya 5.000FP, üçüncü ve dördüncü oyuncularaysa 2.500FP olacak.

TCL topluluğuna ücretsiz katılarak FACEIT’te diğer Türk oyuncularla birlikte oynamak için: https://tcl.gg/davet

TCL’e abone olmak için: https://tcl.gg/abone-ol

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive