Connect with us

Espor

AURORA oyuncusu Naru için yeni iddialar gündeme geldi

Naru maçın ardından çok konuşulacak hareketler sergiledi.

aurora naru

Geçtiğimiz en son transfer döneminde Şampiyonluk Ligi’nin önemli takımlarından AURORA’ya transfer olan Naru, KMF 2018’deki üçüncülük karşılaşmasının ardından sosyal medya üzerinden konuşulacak hareketlere imza attı.

Şampiyonluk Ligi’nde aldığı 11 galibiyet 17 mağlubiyetle ligin 6. sırasında yer alan ve play-off’lara çeyrek finalden katılma hakkı elde eden Team AURORA’nın orta koridor oyuncusu, çeyrek finalde 1907 Fenerbahçe’yi 3-1 ile geçmişti. İki gün önce ise BAUSuperMassive ile yarı finalde karşılaşan ekip, beklenen performansı sergileyememiş ve 3-1 mağlup olmuştu.

Twitter’da hareketlilik

Bugün ise üçüncülük maçına çıkan Team AURORA, YouthCrew karşısında kötü bir performans sergiledi ve seriden 3-0 mağlup ayrıldı. Oynanan bu maçlardan sonra bir Tweet atan Koray ”Naru” Bıçak, “Gördüğünüz üzere tek başına maç taşımak imkansız artık 🙁 Bu sezonluk bizden bu kadar. Gg” ifadelerinde bulundu. Fakat bu Tweet’ten daha fazla konuşulacak şeyler de vardı. Profilindeki AURORA yazısını silen Koray, kapak fotoğrafını da kaldırdı ve henüz başka bir fotoğraf koymadı.

Naru Team AURORA’dan ayrılıyor mu?

Sergilenen bu davranışlarla birlikte esporseverler arasında Koray’ın takımdan ayrılacağı iddiaları da alevlenmeye başladı. Attığı Tweet’te “tek başına maç taşımak” kalıbıyla takım arkadaşlarına bir sitemde de bulunan oyuncunun yeni durağının neresi olacağı merak konusu. Oyuncunun sözleşmesinin de devam ettiğini hatırlatmakta fayda var. Bu da demek oluyor ki Naru’nun takımdan ayrılmama ihtimali de bulunuyor.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

1 Yorum

1 Comment

    Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


    Espor