Connect with us

LoL

AURORA çeyrek finalde 1907 Fenerbahçe’yi eleyerek yarı finale yükseldi

Çeyrek finallerden mutlu ayrılan ekip Team Aurora oldu

Kış Mevsimi Finalleri‘nde çeyrek final heyecanı hızlı başladı. Müthiş bir heyecana tanık olan Team AURORA ve 1907 Fenerbahçe karşılaşması sonuçlandı. İki tecrübeli takımın karşılaşmasında sevinen ekip Team AURORA oldu.

Heyecan dolu seriye Team Aurora hızlı başladı. Gösterdikleri güzel performansla 1907 Fenerbahçe‘yi 3-1 mağlup ettiler ve KMF’nin dışına itmeyi başardılar. Çeyrek final karşılaşmasında harika performansla rakibini elemeyi başaran Team AURORAn’ın yarı finaldeki rakibi ise BAUSuperMassive oldu.

Team AURORA’nın yarı final geleneği bozulmadı

Yer aldığı her mevsim başarısız olması beklenen ama buna rağmen her mevsim yarı final oynamayı başaran Team Aurora bunu tekrar başardı. Sezon öncesi favori olarak gösterilmeyen ekip, ligin favorilerinden 1907 Fenerbahçe’yi eledi ve yarı finale adını yazdırdı.

“Son Şampiyon” 1907 Fenerbahçe için beklenilmeyen sonuç

Lig aşamasında taraftarlarına beklenileni veremeyen tecrübeli ekip kendilerini playoff aşamasında kanıtlamak istiyordu. 5 maçlık serilerde kendilerine çok güvenen 1907 Fenerbahçe çeyrek finalde Team AURORA’ya takıldı.

Naru ve Wisdom performansıyla etkilerken, Rogu ise inanılmaz performansıyla kendini kanıtladı

Seri boyunca Naru ve Wisdom uyumu öne çıktı. Bu uyum ile birlikte bireysel performanslarda devreye girdi ve 1907 Fenerbahçe’ye şans verilmedi. Orta koridor ve orman konusunda üstünlük kuran Team AURORA’da parlayan diğer yıldız ise Rogu oldu. Ligde gösterdiği performansla eleştirilen Rogu kendini kanıtladı ve gösterdiği performans ile belki de serinin en değerli oyuncusu oldu.

1907 Fenerbahçe tarafında Frozen’in performansı memnun etmedi

1907 Fenerbahçe ekibinin en güven veren oyuncularından olan Frozen ve Thaldrin’in performansı memnun etmedi. Frozen orta koridor karşılaşmasında birçok konuda Naru’nun gerisinde kaldı. Takımına yeterince desteği veremeyen tecrübeli oyuncu maç sonrası büyük eleştiriler aldı. Naru rakibine böyle bir üstünlük kurunca sosyal medya hesabından da rakibini hedef alan paylaşım yaptı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL