Connect with us

LoL

Team BDS, Grabbz ve Duffman ile anlaştığını resmi olarak duyurdu!

G2 Esports’un eski koç ekibi, 2022 sezonunda Team BDS için mücadele edecek!

Team BDS Grabbz Duffman

Avrupa League of Legends ligi LEC‘in en yeni takımı Team BDS, 2022 sezonu için iki yeni koç ile anlaştı!

Dün Twitter hesaplarından yaptıkları duyuruya göre takım, 2022 sezonu için Fabian “Grabbz” Lohmann ve Christopher “Duffman” Duff ile anlaştı!

“Berlin’deki ailemiz büyümeye devam ediyor.

LEC 2022 sezonunda bizlerle olacak koçlarımız Grabbz ve Duffman’e merhaba deyin!!

Riot onayı bekleniyor”

Grabbz ve Duffman ikilisi 2018 yılından bu yana G2 Esports‘ta birlikte çalışıyordu. Ana koç ve analist olarak çalışan ikili bu süper takım ile birlikte bir efsane inşa etmeyi başarmışlardı. Birden fazla LEC şampiyonluğu, MSI şampiyonluğu ve üç kez Dünya Şampiyonası‘nda ilk dörtte yer alma başarıları göstermişlerdi.

Bu başarıların dışında takım, 2021 sezonunda Rekkles transferine rağmen bekleneni verememişti. LEC şampiyonluğunu MAD Lions‘a kaptıran ekip hem MSI’da hem de Dünya Şampiyonası’nda boy gösteremedi. Bunun sonucu olarak da G2 CEO’su ocelote, takımda yapılanmaya gitmek istediğini belirtti. Bu doğrultuda hem oyunculardan birkaçı hem de koç ekibi takımdan ayrılmış oldu.

Grabbz ve Duffman, 2022 sezonunda mücadele edeceği takımı bulmayı başardı. Team BDS bünyesinde hizmet verecek ekip, eskisi kadar yıldızlarla dolu bir takımda çalışmayacak. Ancak BDS başarıya aç, yeni bir organizasyon olduğu için kısa sürede bu ekiple birlikte adından söz ettirecek bir takım haline gelebilir.

Grabbz’in yeni takımı hakkında söyledikleri ise şu şekilde:

“BDS ile çalışıyor olmak büyük bir keyif ve yeni sezon için bundan daha heyecanlı olamazdım.”

Takımın oyuncuları henüz belli olmasa da Dot Esports‘tan Jacob Wolf ve Pablo Suarez‘in haberlerine göre takım, eski Fnatic üst koridoru Adam ve Karmine Corp nişancısı xMatty ile anlaştı!


İlginizi Çekebilir!

PUBG Mobile X Arcane yayıncı buluşması bu hafta sonu İstanbul’da

8 yaşından beri oyun oynayan, esporla tanıştıktan sonra hayatı değişen bir insan. 10 yıllık League of Legends oyuncusu. Bilgisayar mühendisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL