Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Team EnVyUs CS:GO sahnesine yeni kadrosu ile dönüyor

Team EnVyUs CS:GO sahnesine yeni kadrosu ile dönüyor

EnVyUs, eski Splyce / boxr takımının bazı oyuncularını içeren bir kadroyla CS: GO’ya geri döndüğünü doğruladı! Kuzey Amerika tabanlı ekip haziran ayından bu yana CS:GO sahnesinden uzaktaydı ve ondan öncesinde ise hayal kırıklığı yaratan bir tablo çiziyorlardı. Kadrosunda köklü bir değişikliğe giden Team EnVyUs gözlerini Fransa’dan Kuzey Amerika bölgesine çevirdi ve bu takım ile rekabetçi bir Counter-Strike varlığı oluşturmak istediklerini söyledi.

Takım, ESL için mücadele eden ex-Splyce ve boxr ekiplerinin karışımı ile oluşuyor. Ayrıca 18 aylık Renegades serüvenin ardından Nifty’de ekibe dahil oluyor.

EnVyUs’un sahibi ve CEO’su Mike Rufail yaptığı açıklamada , “Envyus CS: GO tarihinin bir sonraki bölümünü daha iyi yazabilmek için bu oyuncuları çatımız altında toplamaktan heyecan duyduğunu belirtti.

“Önceliğimiz, en üst düzeyde rekabet edebilecek ve sadık hayranlarımıza bir takımın başarılarını sunacak bir takım imzalatmaktı.”

İşte yeni Team EnVyuS:

  •  Kory “SEMPHIS” Friesen
  •  Stephen “reltuC” Cutler
  •  Taylor “Drone” Johnson
  •  Josh “jdm64” Marzano
  •  Noah “Nifty” Francis
  • Zachary “Eley” Stauffer (koç)

https://twitter.com/Envy/status/1045433855375622145?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1045433855375622145&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.hltv.org%2Fnews%2F24915%2Fenvyus-confirm-csgo-return

 

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive