Connect with us

Espor

Team EnVyUs yeni Fortnite takımının ilk oyuncusunu açıkladı

Fortnite popülaritesini espor alanında da arttırıyor.

Team EnVyUs yeni Fortnite takımının ilk oyuncusunu açıkladı

Yayıncı KingRichard Team EnVyUs’ın Yeni Fortnite Oyuncusu Oldu

Popülaritesini sürekli arttıran Fortnite’da espor rüzgarı dinmiyor! Hype treni hızla ilerlerken, büyük takımlar ise geleceğe yatırım yapıp oyunun elektronik sporlar tarafından yer kapmak istiyor. Team EnVyUs ise bu takımlardan yerini en önden almak isteyenlerden biri.

Takım tarafından dün erken saatlerde yapılan açıklama ile dünyanın en popüler Fortnite yayıncıları arasında yer alan KingRichard Team EnVyUs’ın bünyesi altına katıldığı tüm oyuncular ve taraftarlara bildirildi. KingRichard Twitch üzerinde 571 binden fazla takipçiye ve 9 milyondan fazla görüntülenmeye sahip bir yayıncı. Yayıncı aylık 100 binden fazla takipçi kazanıp büyümeye devam ediyor.

Ünlü yayıncılar profesyonel Fortnite oyuncusu oluyor!

Oyun dünyanın her tarafını saran oyunu neredeyse en çok Twitch ve Youtube yayıncıları oynuyor. Tabi ki bu da onlara izlenme ve diğer katkıların dışında şimdi de elektronik spor dünyasının kapısını açtı. Oyunda tecrübeli olan yayıncılar takımların radarına girmiş durumdalar. Örnek olarak SuperMassive’in duyurduğu son ekibinde eski Overwatch oyuncusu ve yayıncı H3x de bulunuyor.

Fortnite’ın eespor tarafındaki tüm gelişmelerini sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor