Connect with us

Espor

Team Kendine Müzisyen, Twitch Rivals’a hazır!

Team @KendineMuzisyen’in Twitch Rivals’da, Türkiye’yi temsil edecek kadroları belli oldu!

Twitch yayıncılarının rekabet edeceği Twitch Rivals x Riot Games Summer Rumble 22-24 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek.

İçerik üreticilerden oluşacak olan 10 takım, 3 farklı oyunda kıyasıya mücadele içerisinde olacak. Bu oyunlar; League of Legends, Teamfight Tactics ve VALORANT olacak.

Avrupa çapında yapılacak etkinlikte her ülkeden bir Twitch yayıncısı kaptan olarak seçildi. Türkiye temsilcisi ve kaptanı Kemal Can “Kendine Müzisyen” Parlak oldu.

Kendine Müzisyen 22 Haziran’da başlayacak olan karşılaşmalara Valorant için 5, League of Legends için 5 ve Teamfight Tactics için ise 4 farklı içerik üreticisi seçti.

Team Kendine Müzisyen League of Legends Takımı:

Resim

 

Team Kendine Müzisyen VALORANT Takımı:

Resim

 

Team Kendine Müzisyen Teamfight Tactics Takımı:

Resim

Ayrıca takım kaptanları kendi kanallarında takımlarının maçlarını yayınlayabiliyor olacak.

Twitch Rivals x Summer Rumble turnuvası’nın formatı hakkında detaylı bilgi, Riot Games tarafından 18 Haziran Cuma günü takımların tam listesi ile beraber paylaşılacak.

Twitch Rivals x Summer Rumble’da kaptanlık yapacak diğer yayıncılar ise; AverageJonas, Terenas, Kameto, Vlesk, KendineMüzisyen, Silv4n, etaCarinae_, RossBoomSocks, XNAPCYZ ve CoolifeGame.

Playerbros ekibi olarak Twitch Rivals x Summer Rumble’da, Kendine Müzisyen’in kaptanlığı altında mücadele edecek 3 takımımıza başarılar diliyoruz!


Riot Games, 2021 League of Legends Dünya Şampiyonası için ev sahibi şehirleri açıkladı

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor