Connect with us

Güncel

Team Liquid Alienware Eğitim Tesisi Avrupa, kapılarını açıyor!

Alienware Eğitim Tesisi Avrupa ile @TeamLiquid yeni evine kavuşuyor!

Team Liquid Alienware

Amerika merkezli espor kulübü Team Liquid, ikinci tesisleri olacak Team Liquid Alienware Eğitim Tesisi Avrupa’yı Utrecht, Hollanda’da açıyor.

İlk tesisini 2018 yılında Kuzey Amerika’da açan Team Liquid, özellikle Avrupa merkezli takımları için Avrupa tesisini geçtiğimiz aylarda duyurmuştu. Takımın genel merkezi Amerika’da olsa da VALORANT, Dota 2 ve Rocket League gibi bazı önemli takımları ise Avrupa’da yer alıyor. Alienware Eğitim Tesisi Avrupa adı verilen tesis takımın 20 sene önce kurulduğu yer olan Utrecht’te yer alacak.

Tesis, Team Liquid oyuncularının ihtiyacı olan her şeyi olabilecek en iyi düzeyde sağlamayı hedefliyor. Alienware ile ortaklıkları sonucu bütün tesis Dell Alienware bilgisayarlar ve monitörlerle donatılmış durumda. Bunun yanında oyuncuların besleyici gıdalarla beslenmesini sağlayacak bir özel şef de tesiste yer alacak. Ayrıca spor salonu, antrenman odaları, ofis alanı, 120 kişilik izleme alanı ve yayıncı odaları da Team Liquid Alienware Eğitim Tesisi’nde yer alacak alanlar.

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Güncel