Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Team Liquid ESL Cologne 2018 biletini kaptı

Turnuvada yer alacak bir takım daha belli oldu.

Amerika Birleşik Devletleri’nin CS: GO arenalarındaki önemli temsilcilerinden Team Liquid, ESL Cologne 2018 turnuvasına kabul edildi.

ESL Counter Strike’ın resmi Twitter hesabından paylaşılan videoda, oyuncuların görüntüleri ve bazı oyunları yer aldı. Hatırlayacağınız üzere turnuvaya dahil olan tüm takımlar için bu şekilde kısa videolar hazırlanıyordu. Dün açıklanan HLTV.org Dünya Sıralaması‘na göre Team Liquid, 9. sırada yer aldı. Ne yükselebilen ne de düşebilen ekip, tam bir hafta sonra başlayacak olan ESL Pro League Season 7 Finalleri‘nde yer almaya hak kazanmıştı. Aynı zamanda StarSeries i-League Season 5, ESL One Belo Horizonte ile birlikte artık ESL One Cologne de takımın etkinlik takviminde yer alıyor.

Team Liquid, turnuvaya doğrudan davet alan sekizinci takım olmayı başardı. Daha öncesinde Kuzey Amerika’dan Cloud9 da davet almıştı. Turnuvaya 4 takım daha davet usulü ile dahil edilecek. Geriye kalan 4 takım ise Mayıs ayı içerisinde yapılacak olan elemelerle birlikte belli olacak. Elemelerde başarı gösteren 2 Avrupa, 1 Kuzey Amerika ve 1 Asya ekibi Köln’de yer almaya hak kazanacak.

ESL Cologne turnuvasına şimdiye kadar hangi takımlar katılma hakkı kazandı?

Brazil SKUnited States Cloud9
Sweden fnaticEurope FaZe
France G2Denmark Astralis
Germany BIGNorth America Liquid

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive