Connect with us

Espor

Team Liquid Rainbow Six: Siege Arenasına Adım Atıyor

Team Liquid Rainbow Six: Siege Arenasına Adım Atıyor

Team Liquid eski Black Dragons ve BRK Esports oyuncularından oluşan MOPA takımını satın alarak 2018 Pro Ligi’nde rekabet etmek üzere Rainbow Six: Siege ekibini oluşturdu. Yeni ekibin kadrosu şu şekilde:

  • Leo “ziG” Duarte
  • André “neskwga” Oliveira
  • Lucas “yuuk” Rodrigues
  • José “Bullet1” Victor
  • Thiago “xS3xycake” Reis

Oyuncular sırasıyla Mayıs ve Ağustos Dünya Finalleri’nde ikinci ve dördüncü sıraya yerleşti ve hem Brezilya Şampiyonasını hem de Latin Amerika (LATAM) Finallerini kazandı.

Team Liquid’in Rainbow Six: Siege için olumlu bir adım attı

Team Liquid gibi büyük bir eSpor oluşumunun Rainbow Six: Siege arenasına adım atması gayet mantıklı. Geçen yıl, oyunun en iyi yıllarından biri oldu. Konsol ve PC platformlarında oyun, toplam 25 milyon oyuncuya ulaştı.

Ubisoft, 2017’de “Operation: Health” adlı bir proje kapsamında oyun eşleştirmelerini, geri tepme sistemini, altyapıyı ve rastgele seçilen oyun modunu geliştirme konusunda çok fazla gayret sarf etti. Yaklaşık altı ay boyunca oyun şirketi yavaş yavaş güncellemeler yaptı ve oyunun planının çoğunu güncelledi.

Liquid, önümüzdeki ay Six Invitational da dahil olmak üzere 2018 sezonunda rekabet etmek için Pro Ligi LATAM bölgesine katılacak.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor