Connect with us

Espor

Team Liquid, Verizon anlaşmasını duyurdu!

Kuzey Amerika espor organizasyonu Team Liquid, yeni anlaşmasını duyurdu.

Kuzey Amerika espor organizasyonu Team Liquid , kablosuz ağ operatörü Verizon ile çok yıllı bir ortaklık imzaladı .

Ortaklık, operatörün logosunun Team Liquid’in forması üzerinde göründüğünü görecektir. Ayrıca Verizon, kuruluşun resmi 5G ortağı olarak seçildi.

Yayına göre, her iki kuruluş da Team Liquid’in yakın zamanda başlatılan Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Görev Gücü de dahil olmak üzere çeşitli projelerde işbirliği yapacak. Bu nedenle, Verizon’dan bir temsilci görev gücünde danışman olarak çalışacak.

Diğer aktivasyonlar arasında amatör akademilerin oluşturulması ve hayranları Verizon Up programı aracılığıyla ödüllendiren bir sadakat programı yer alıyor.

Team Liquid’in Baş İş Geliştirme Sorumlusu Mike Milanov, bir yayında ortaklık hakkında konuştu: “

Verizon’un 5G’si oyun içinde ve çevresinde etkileyici teklifler sunmaya devam ediyor. İlk mobil ağ ortaklığımızı başlatmak ve hem Team Liquid hem de Verizon’un topluluklarımızla daha iyi bağlantı kurmasına ve topluluklarımızı desteklemesine yardımcı olan yenilikçi platformlar ve aktivasyonlar üzerinde işbirliği yapmak için sabırsızlanıyoruz.”

Verizon, e-spor organizasyonlarıyla ortak olmaya yabancı değil. Şirket daha önce benzer nitelikteki anlaşmalarda FaZe Clan ve Dignitas ile güçlerini birleştirmişti. Ayrıca Verizon, 2020’de League of Legends yarışmasıyla üç yıllık bir anlaşma imzaladıktan sonra şu anda LCS’in de ortağı.


İlginizi Çekebilir:

Sangal Esports Wild Rift kadrosunu açıkladı!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor