Connect with us

Espor

Team Shroud, Doritos Bowl Blackout turnuvasını kazandı

Team Shroud önemli bir başarıyla gündeme geldi.

Shroud önderliğinde kurulan Team Shroud, TwitchCon tarafından düzenlenen Doritos Bowl Blackout turnuvasını kazandı. Kazanılan ödül ise 100.000$!

Yeni battle-royale oyunu olan ve bugünlerde oyun dünyasını kasıp kavuran Call of Duty: Black Ops 4’ün  ilk resmi turnuvası yeni sona erdi ve kazanan eski bir profesyonel CS: GO oyuncusu Shroud önderliğinde kurulan Team Shroud oldu.

Michael “Shroud” Grzesiek’ın takımı, San Jose –  Kaliforniya’daki Doritos Bowl Blackout turnuvasını galip geldi ve 100 bin dolarlık 1.lik ödülü kazandı. Shroud, Doritos Bowl turnuvası için popüler takım kaptanlarından biriydi ve diğer takım kaptanları ise hepimizin bildiği; Tyler “Ninja” Blevins, Jack “CouRage” Dunlop ve Ben “DrLupo” Lupo gibi isimlerdi.

Turnuvanın puanlama sistemi ise şu şekilde belirlendi; her maçta adam öldürme başına ”1 puan” ve bonus varsa bu puanla çarpımı. Eğer kişi en iyi 10’da bitirirse 0.5 çarpımı daha fazla puan. En iyi 5’te bitiren takımın oyuncusu ise 1.25 kat daha fazla puan. İşte takımların aldığı toplam puanlar; 

Tüm takımlar toplam 4 saat oyun oynadılar. Tüm bu oyuncular, Doritos Bowl’da, Blackout’un ESpor’a adım atması için  harika bir gösteri oldu. Ancak büyük gösteri daha olmadı! Call of Duty ESpor hayranları Las Vegas’ta düzenlenecek olan Call of Duty World League Las Vegas turnuvasını bekliyor. 7 Aralık’ta düzenlenecek olan turnuva ilk büyük Black Pps 4 LAN özelliğini taşıyan turnuva olacak.

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor