Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Team Singularity’den CS: GO Kadrosuna 2 Transfer

Singularity hazır! Danimarka’nın köklü espor kulüplerinden Team Singularity, 2 oyuncuyu kadrosuna katarak CS: GO kadrosunu büyük oranda tamamladı.

Kulübün resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada İsveçli tecrübeli oyuncu André “BARBARR” Möller ve genç oyuncu Hugo “HugoXD” Hallgren ile anlaşmanın sağlandığı, bu oyuncuların bundan sonra Singularity’nin başarısı için ter dökecekleri belirtildi.

27 yaşındaki İsveçli oyuncu BARBARR, son olarak İsveç devi Epsilon kadrosunda yer almıştı. Bir süredir ise Singularity ile birlikte maçlara çıkan oyuncu, gayet başarılı bir performans sergileyerek Singularity kadrosunda kalmaya hak kazandı. Kariyerinde WCA 2016 1.’liği, Gfinity Elite Series 1. sezonu birinciliği gibi bir çok başarıya sahip olan BARBARR’ın varlığı, Singularity’e büyük bir kalite katacaktır.

18 yaşındaki İsveçli HugoXD ise, geçtiğimiz Aralık ayına kadar İspanyol devi x6tence forması giymişti. BARBARR ile beraber aynı maçta Singularity kariyerine başlayan HugoXD; kimilerine göre iyi, kimilerine göre sıradan sayılabilecek bir performansa imza atmıştı.

Peki Team Singularity’nin Kadrosu Şu An Kimlerden Oluşuyor?

Team Singularity, CS: GO arenasındaki en büyük başarılarına 5 Danimarkalı’dan oluşan kadrosuyla imza atmıştı. Şimdilerde ise daha tanınmış 5 İsveçliyle yoluna devam edecek olan Singularity’nin kadrosu ise şu şekilde:

  • Benjamin “BENDJI” Söderena
  • Saif “Sayf” Jibraeel
  • André “BARBARR” Möller
  • Hugo “HugoXD” Hallgren
  • Alfred “RuStY” Karlsson (deneme sürecinde)
  • Anton “AntO_oNNN” Van Gorp (koç)

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive