Connect with us

Espor

Team Vitality ALDI France ile anlaştı!

Team Vitality yeni bir anlaşmaya daha imza attı!

Fransız merkezli espor organizasyonu Team Vitality, süpermarket zinciri ALDI France ile üç yıllık anlaşmaya vardığını duyurdu! Anlaşma organizasyonun Twitter hesabı üzerinden paylaşıldı. Bu anlaşmanın imzalanmasını sağlayan aracı ajansı ise Seven by You First Sports. 

Anlaşmaya göre ALDI France, Team Vitality taraftarları ve oyuncular için sağlıklı ve çeşitli diyetler oluşturacak. Buna ek olarak ise ALDI, organizasyonun tanınırlığını arttırmak için çeşitli iletişim kanalları üzerinden reklam kampanyaları düzenleyecek. Organizasyon ise ALDI France’ın logosunu belirli oyunların formalarında yer verecek. Logoya yer verilecek oyunlar ise sırasıyla Fortnite, FIFA, League of Legends.  Buna ek olarak ise Team Vitality, sosyal medya hesapları üzerinden sponsor bazlı paylaşımlar yapacak.

ALDI France Pazarlama ve İletişim Müdürü Aurélie Taude anlaşma hakkında şunları söyledi:

Team Vitality’nin en başından beri bizim espor partnerimiz olacağı çok açıktı. Organizasyon ile ortak amaçlar için çalışmak istiyoruz. Bu amaçlardan biri ise rekabetçi ortamda düzenleyeceğimiz programlar ile oyuncuların sağlıklı ve düzenli bir şekilde beslenmesini sağlamak. Bu amaç ise bizim için büyük bir fırsat. Böyle bir amaca hizmet ediyor olmak ise bizim için uzun vadeli bir süreç. Amacımız oyuncuların sağlıklı beslenme ile oyun oynaması arasındaki bağlantının desteklenmesini sağlamak.

Team Vitality Genel Müdürü Nicolas Maurer ise anlaşma hakkında şunları söyledi:

Organizasyon olarak ALDI France ile anlaşmış olmaktan dolayı çok mutluyuz. Espor sektöründeki büyük bir gelişim gösteren büyümemiz ve tanınırlığımız ile ALDI France’ın amacı birbiriyle birebir örtüşüyor. Organizasyon olarak umuyoruz ki bu anlaşma seneler boyu devam eder.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor