Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Team Vitality CS: GO kadrosunu açıkladı

Team Vitality’den beklenen açıklama geldi.

Fransız espor organizasyonu Team Vitality, yeni CS: GO kadrosunu geçtiğimiz gün açıkladı. Kadroda tanınmış isimler yer alıyor!

Son birkaç haftadır kulislerde dolaşan dedikodu nihayet netlik kazandı. Team Vitality, son dönemde Waterboys adıyla mücadele eden ve Fransız CS: GO arenasının önde gelen isimlerinden oluşan kadroyu renklerine bağlayarak önemli bir transfere imza attı. Team Vitality, bu transfer ile birlikte ilk defa CS: GO arenasına giriş yapmış oldu. Takımın kadrosuna kattığı oyunculara gelecek olursak, hepsini gayet iyi tanıdığımızı söyleyebiliriz. Geçtiğimiz aylarda G2 ekibinde kadro dışı kalan NBK- ve apEX, kadroda yer alan isimler arasında yer alıyor. Eski EnVyUs oyuncuları RpK ve Happy de kadronun bir diğer oyuncuları. Takımın beşinci oyuncusu ise FPL’de tanınan genç yetenek ZywOo.

Team Vitality’nin tam kadrosu şu şekilde:

  • Nathan “NBK-“ Schmitt
  • Dan “apEX“ Madesclaire
  • Vincent “Happy“ Schopenhauer
  • Cédric “RpK“ Guipouy
  • Mathieu “ZywOo“ Herbaut
  • Philippe “faculty“ Rodier (koç)

https://twitter.com/Team_Vitality/status/1049336696578428928?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1049336696578428928&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.hltv.org%2Fnews%2F25028%2Fofficial-vitality-unveil-team

Halihazırda IEM Chicago 2018 elemelerinde mücadele eden takım, grubunu namağlup tamamlayarak üst tura çıkmıştı. Fransız CS: GO’su eski günlerine geri mi dönecek yoksa son zamanlardaki çoküşünü mü sürdürecek? Hep birlikte izleyip göreceğiz.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive