Connect with us

Güncel

Teamfight Tactics: Fates Championship duyuruldu!

Riot Games, TFT’nin yeni resmî turnuvası Teamfight Tactics: Fates Championship’i duyurdu.

Riot Games, TFT’nin yeni resmî turnuvası Teamfight Tactics: Fates Championship’i duyurdu. The Fates Championship turnuvasında Riot Games, İsviçre turnuva formatını kullanma kararı aldı. Bu sayede, takımlar sıralamaya göre sürekli yer değiştirecek ve herhangi bir takımın tek maçta elenmesi önlenecektir.

Riot Games’in Espor Müdürü Whalen Rozelle, yaptığı açıklamada “Teamfight Tactics gerek erişilebilirliği, gerek derinliği ile en hızlı büyüyen yapımlarımızdan biri oldu. Oyunculardan gelen organize bir rekabet talebini karşılayabilmek için The Fates Championship’te hem ödül havuzunu, hem de etkinliğe katılabilecek olan oyuncuların sayısını arttırdık. Ayrıca bu organizasyonu küresel çapta duyurabilmek için yeni yollar arıyoruz.” dedi.

Teamfight Tactics: Fates Championship

  • Turnuvanın birinci günü, oyuncular bölgesel performansa göre üç lobilere ayrılacaklar ve en iyi 16 oyuncu ikinci güne geçmeye hak kazanacak.
  • Turnuvanın ikinci gününde, oyuncular ilk turdaki performanslarına göre iki lobiye ayrılacaklar. Final turuna sadece sekiz oyuncu katılabilecek.
  • Üçüncü ve son günde, oyuncular puan toplamak için yarışacaklar. Turnuvanın sonunda 18 puan toplayabilen ilk oyuncu “Fates Champion” ünvanına sahip olacak

Ödül Havuzu

2-10-20-tft-fates-championship-03-Prize-Pool.jpg

 

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel