Connect with us

Espor

Teknofest 2021’de HADO heyecanı yaşanacak

HADO, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda düzenlenecek Teknofest’te oyunseverlerle bir araya geliyor.

Teknofest 2021 HADO heyecanı yaşanacak

En az iki en fazla altı kişiyle oynanan ve yaratıcıları tarafından geleceğin sporu olarak tanımlan HADO, merakla beklenen Teknofest 2021’de göz önüne çıkacak. 22 Ekim 2019 tarihinde ülkemize giriş yapan oyun, 21-26 Eylül 2021 tarihleri arasında İstanbul Atatürk Havalimanı’nda düzenlenecek Teknofest’te oyunseverlerle bir araya geliyor.

Teknofest’te kurulacak olan stantta oyunseverler hem geleceğin sporu HADO ile tanışma şansı yakalayacak hem de 23 Eylül Perşembe günü saat 14.00’te oynanacak Türkiye – Yunanistan HADO karşılaşmasını canlı olarak takip edebilecek.

Yaptığı basın açıklamasında HADO Türkiye Direktörü Koray Erdemir, TESFED’in öncülüğünde Teknofest’te yer alacak olmanın heyecanını yaşadıklarını söylerken, şu söylemlerde bulundu:

“Pandemi koşullarına rağmen çok kısa sürede önemli atılımlar yaptık. Ülkemizde Espor’un sadece bilgisayar başında olmadığını göstermek açısından çok ciddi yatırımlarda bulunduk. Bunun karşılığını oyunseverlerden aldığımız gibi; federasyon ve bakanlık düzeylerinde de olumlu geri dönüşler almak bizleri heyecanlandırdı. Teknofest’te oyunseverler ve teknolojiye tutkun herkesi ‘Geleceğin Sporu’ HADO’yu deneyimlemeye davet ediyoruz. Teknofest’te HADO ailesi olarak bir ilke de imza atacağız. Ülkemizin ev sahipliğinde 25 Eylül Cumartesi günü organize edilecek Avrupa Şampiyonası öncesinde Türkiye HADO Milli Takımı, Yunanistan HADO Milli Takımı ile karşılaşacak. 23 Eylül Perşembe günü saat 14:00 de oynanacak bu müsabakayı tüm katılımcılar da canlı olarak takip edebilecek. Teknoloji ve oyun tutkunlarını, ‘Geleceğin Sporu’ HADO ile tanışmaları için Teknofest’e bekliyoruz.”


İlginizi Çekebilir:

League of Legends Kampüs Kapışmaları Klasman Ligi kayıtları başladı!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor