Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Tempo Storm yeni CS: GO kadrosunu açıkladı

Tempo Storm, tekrardan CS: GO arenasına giriş yaptı.

Bir dönem sahip olduğu Brezilyalı kadrosuyla fırtınalar estiren organizasyon Tempo Storm, yeni CS: GO kadrosunu açıkladı.

Organizasyon, ilk başta Amerikalı bir kadroyla arenalarda yer almış fakat pek fazla başarı elde edememişti. Daha sonrasında bir süre turnuvalarda yer almayan ekip, Şubat 2016’da iddialı bir kadroyla tekrardan turnuvalarda mücadele etmeye başlamıştı. CEVO Gfinity Professional Season 9 Finalleri‘nde de şampiyonluk kazanılmıştı. Aynı zamanda DreamHack Austin 2016‘da da ikincilik elde edilmişti. Bu kadronun da dağılmasıyla beraber tekrardan Brezilyalı bir kadroyla şansını deneyen şirket, bu başarıların yakınından bile geçememişti. Bir süre de İsveçli bir ekiple şansını deneyen organizasyon bunda da başarılı olamayınca geçtiğimiz gün duyurulan bu kadroyla arenalarda tekrardan yer alma kararı aldı.

Tempo Storm’un kurduğu bu kadro Avrupa’nın tecrübeli oyuncularından oluşuyor. Kadroda en çok göze çarpan isim ise bir dönem HellRaisers forması ile mücadele eden Kevin “HS” Tarn. Bu tür yeni oluşumların emektar ismi Ricardo “fox” Pacheco da takımın kadrosunda yer alıyor. Geçtiğimiz hafta Sprout’dan ayrılan Paweł “innocent” Mocek, mousesports’un eski oyuncusu Christian “loWel” Garcia Antoran ve İspanyol oyuncu Aitor “SOKER” Fernández de takım kadrosunda yer alan diğer oyuncular. SOKER’in takımda deneme sürecinde olduğunu da hatırlatmakta fayda var.

Tempo Storm’un tam kadrosu nasıl şekillendi?

  • Ricardo “fox” Pacheco
  • Kevin “HS” Tarn
  • Christian “loWel” Garcia Antoran
  • Paweł “innocent” Mocek
  • Aitor “SOKER” Fernández (deneme sürecinde)
  • Laratz “dracU” Domínguez (koç)

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive