Connect with us

Espor

Temsilcilerimiz haftayı yenilgisiz kapattı!

Temsilcilerimiz Avrupa mesaisinden sağlam döndü.

VPL Champions League ve VPL Europa League‘de temsilcilerimiz haftayı yenilgisiz kapattı.

VPL Champions League’de bizi temsil eden Göztepe Gaming, Galatasaray Espor, Galakticos ve Digital Stars Esports bu hafta zorlu maçlara çıktılar.

Polomia Sroda ile karşılaşan son şampiyon  Göztepe Gaming, karşılaşmadan 6-0’lık ezici bir galibiyet ile ayrıldı. Diğer bir temsilcimiz Galakticos ise SC Edermuende ile karşılaştı ve karşılaşmadan 4-2’lik üstünlük ile ayrıldı. Ligimizin iddialı takımlarından Digital Stars Esport ise Siekiera ile karşılaştı ezici bir oyun oynayan temsilcimiz bu oyununu skora da yansıtmayı bildi ve sahadan 6-1 gibi bir skor ile ayrıldı. Champions League’de bu hafta tek galibiyet alamayan temsilcimiz ise Galatasaray Espor oldu. Güçlü rakibi Apoel ile 1-1 kalan sarı kırmızılılar 1 puana razı oldu.

VPL Champions League‘de temsilcilerimizin toplu sonuçları;

VPL Europa League’de temsilcilerimiz  Champions League’de olduğu gibi fırtına gibi esti. Ligimizin güçlü ekiplerinden Başakşehir Espor, Pur Esport‘u adeta sahaya gömdü 7-2’lik zafer ile ayrılan bozboykuşlar grup liderliğine oturdu. Ülkemizde FIFA’nın yayılmasında öncü takımlardan olan Futbolist ise Glorious karşısında 1-0’lık galibiyet alarak yoluna emin adımlara devam etti. Ligimizin renkli takımlardan Sivasspor Espor ise Hessen Kassel ile 1-1 berabere kaldı. Bir diğer temsilcimiz Team Aurora ise Varzim SC karşısında 2-0’lık skor ile önemli bir galibiyet aldı.

VPL Europa League‘de temsilcilerimizin toplu sonuçları;

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor