Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Temsilcimiz Demise, AVANGAR karşısında!

Rakibimiz son Major finalisti!

ESEA MDL Season 32 Europe‘taki mücadelesine devam eden temsilcimiz Demise, bugün oynanacak maçta CIS devi AVANGAR ile karşı karşıya gelecek.

Ligde çıktığı karşılaşmaların ilkinde şanssızlıklar ile boğuşan ve oldukça yakın skorlar ile mağlup olan ekip, Polonya devi x-kom AGO‘ya ise haritayı dar etmiş ve ilk galibiyetini almıştı. Fakat bir türlü istediği galibiyet serisine ulaşamayan Beyazıt “beyAz” Körpe ve ekibi, ligde çıkılan 7 karşılaşmada yalnızca 1 kez galibiyete uzanabildi. 

Bugün ise ligin favorilerinden olan ve StarLadder Berlin Major 2019 finalisti olan AVANGAR ile karşılaşacak olan ekibimiz, Kazakistan temsilcisi karşısında galibiyeti arıyor olacak. Inferno haritasında ligde şimdiye dek 2 karşılaşmaya çıkan Demise, bu karşılaşmaların ilkinde İspanyol ekip Movistar Riders’a 16-14 ile mağlup olurken, diğerinde ise PACT karşısında 16-6 gibi bir skor ile 3 puana uzanamamıştı.

Bu şanssızlıkları kırmaya ihtiyacı olan Demise’ın AVANGAR karşısında net bir galibiyete ihtiyacı var. Bu akşam saat 19:00‘da ekrana gelecek olan karşılaşmada temsilcimize başarılar diliyoruz.

Elinden kalem düşmeyen...

2 Yorum

2 Comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive