Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Temsilcimiz Demise, MDL’de Nemiga karşısında!

Temsilcimiz Demise, MDL’de Nemiga karşısında!

ESEA MDL Season 32 Europe‘taki mücadelesine devam eden temsilcimiz, bugün oynanacak karşılaşmada CIS ekiplerinden Nemiga‘nın rakibi olacak.

Ligin ilk karşılaşmalarında şanssızlıklar ile boğuşan ve yüzü gülemeyen ekip, oynadığı son karşılaşmada Polonya devi x-kom AGO‘yu adeta haritadan silmişti. eXTREMESLAND Middle East Qualifiers‘taki performansı ile dikkat çeken ve elemeleri zirvede tamamlayan Demise, Çin‘in Şangay şehrinde düzenlenecek olan ve $100.000 değerinde ödül havuzu bulunan eXTREMESLAND 2019 Asia Finals‘e katılmaya hak kazanmıştı.

Son olarak x-kom AGO galibiyeti ile de adeta yeniden doğan temsilcimiz, HLTV.org sıralamasında da 72. sıraya yükseldi. Muhammed “mini” Salman’ın kalıcı olarak kadroya katılmasının ardından başlayan bu yükseliş, Türk taraftarları da biraz olsun heyecanlandırmış durumda. Space Soldiers adı altında Canpolat “hardstyle” Yıldıran’ın koçluğunda büyük başarılara imza atan ekip her ne kadar yeniden yapılanmış, kadrosunda değişiklikler yapmış ve farklı bir organizasyonun bünyesine girmiş olsa da büyük bir potansiyeli bulunuyor. Ve bu potansiyel Türk taraftarlara da büyük bir umut yüklüyor aslında. Hemen her taraftar, Türk bir takımın yeniden büyük turnuvalarda, hatta Major sahnesinde bayrağımızı dalgalandırmasını istiyor. Bu açıdan da ESEA MDL Season 32 Europe‘ta alınacak her galibiyet, umut ışığının sönmemesi adına büyük önem taşıyor.

Temsilcimiz Demise’ın Nemiga karşısında oynayacağı karşılaşma, bugün saat 20:00‘de Twitch üzerinde yayınlanacak.

Espor yazarı, boş zamanlarında bilgisayar mühendisi, ara sıra kaleci, bazen de CS:GO takım koçu, iyi bir Beşiktaşlı..

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive