Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Temsilcimiz Demise’ın Çin’deki grubu belli oldu!

C grubunda zorlu bir rakip!

14 Kasım’da başlayacak olan ve Çin’in Şangay şehrinde düzenlenen eXTREMESLAND 2019 Asia Finals‘te mücadele edecek olan temsilcimiz Demise‘ın turnuvadaki grubu belli oldu.

16 takımın mücadele ettiği turnuvada $100.000‘lık bir ödül havuzu yer alıyor. Bu 16 takım, 4 ayrı gruba bölünecek ve her gruptan yalnızca 2 takım play-off biletini kapacak. Grup karşılaşmaları tek harita üzerinden oynanacak fakat elenecek takımların belirleneceği karşılaşmalar 3 harita üzerinden oynanıyor olacak. Bu da turnuvaya şanssız başlayan takımların tek harita kaybedip elenmemesi adına büyük önem taşıyor aslında.

Turnuvadaki gruplar Twitter üzerinden şu şekilde duyuruldu:

Temsilcimiz Demise, C grubunda yer alıyor. Grubumuzda ilk göze çarpan isim, bölge elemelerinden geçerek IEM Sydney 2019, IEM Shanghai 2018 ve ESL One Cologne 2018 gibi turnuvalara direkt olarak katılmayı başaran BOOT. Singapurlu ekip, her ne kadar bu turnuvalarda bekleneni verememiş ve son sıralarda yer almış olsa da büyük arenalarda boy göstermiş olması ayrı bir önem taşıyor.

Grubumuzdaki diğer rakiplerimiz ise Ground Zero ve ENZO oldu. Ground Zero, Avustralya ekiplerinin karşılaştığı Okyanusya elemesinde yarı finalde elenmişti aslında. Fakat Avustralya ekipleri Grayhound ve ORDER turnuvadan çekilince, Okyanusya elemesinin 3. ve 4. ekipleri olan Ground Zero ve Genuine ekipleri de eXTREMESLAND 2019 Asia Finals‘e davet edildi. diğer rakibimiz ENZO ise bir Hong Kong ekibi. Yine bir başka bölge elemesinden turnuvaya katılmaya hak kazanan ekip, finalde Tayvan temsilcisi ahq’yi BO5 üzerinden oynanan karşılaşmada 3-1 ile geçmiş ve Çin biletini kapmıştı.

Bakalım Demise, bu gruptan çıkmayı başarıp Çin’de finale adım adım yürüyebilecek mi?

Espor yazarı, boş zamanlarında bilgisayar mühendisi, ara sıra kaleci, bazen de CS:GO takım koçu, iyi bir Beşiktaşlı..

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive