Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Temsilcimizin rakipleri turnuvadan çekildi!

Demise Çin için gün sayıyor! İki rakip turnuvadan çekildi!

Temsilcimiz Demise, eXTREMESLAND 2019 Orta Doğu elemelerini zirvede tamamlamış ve Çin’in Şangay şehrinde düzenlenecek olan eXTREMESLAND 2019 Asia Finals biletini kapmıştı.

Toplamda 16 takımın mücadele edeceği ve $100.000 değerinde ödül havuzunun bulunduğu turnuvaya katılma hakkı kazanan Beyazıt “beyAz” Körpe liderliğindeki ekip, 14 Kasım’da başlayacak olan turnuvada iyi bir başarı elde etmek istiyor. ESEA MDL Season 32 Europe’ta şanssızlıklar ile boğuşan ve ligi son sırada tamamlayan ekip, Şangay’da alınacak iyi sonuçlar ile yeniden doğmak istiyor.

Bu doğrultuda temsilcimize iyi haberler de gelmiş durumda. Turnuvanın favori ekiplerinden Grayhound ve ORDER, takvimlerinin yoğunluğu nedeniyle Çin’e gitmeme kararı aldı ve eXTREMESLAND 2019‘dan çekilmiş oldu. Bu iki güçlü ekibin turnuvadan çekilmesi ile birlikte temsilcimizin turnuvada ileri aşamalara yükselme şansı da artmış oldu aslında. Her ne kadar formsuz bir dönem geçirse de Demise, TYLOO, ViCi ve BOOT gibi bölge ekiplerini atlatabilir ve turnuvada şampiyonluğa dahi uzanabilir. Tabii ki de bu şans, takipçiler için oldukça düşük görünse de LAN turnuvalarında böyle çıkışlar ve şaşırtıcı sonuçlar görmek oldukça mümkün.

Bakalım temsilcimiz Demise, Çin’de formsuzluğunu kırıp iyi bir çıkış yakalayabilecek mi?

Espor yazarı, boş zamanlarında bilgisayar mühendisi, ara sıra kaleci, bazen de CS:GO takım koçu, iyi bir Beşiktaşlı..

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive