Connect with us

Espor

TESFED Başkanı Alper Afşin Özdemir, BTK başkanını ziyaret etti

TESFED Başkanı Alper Afşin Özdemir, ülkemizdeki espor sektörünün gelişmesi adına çalışmalarına devam ediyor.

tesfed, türkiye espor federasyonu, btk

Türkiye Espor Federasyonu(TESFED) Başkanı Alper Afşin Özdemir, BTK Başkanı Ömer Abdullah Karagözoğlu’nu makamında ziyaret ederek espor üzerine konuştular.

TESFED başkanı görüşmeyi sosyal medya hesabından duyurdu. Bilişim ve espor üzerine sohbet ettiklerini belirten Özdemir, bu görüşmenin gelecekte BTK ve federasyonun ortak işbirliklerine vesile olacağını ümit ettiğini belirtti.

BTK nedir?

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, Türkiye’de telekomünikasyon sektörünü düzenleyip denetleyen kurumdur. Türkiye’nin ilk sektörel düzenleyici kurumudur. Firmaların internet ve mobil paket fiyatlarından, verdikleri internet hızlarına kadar telekomünikasyonla ilgili her türlü işi denetleyen BTK, Adil Kullanım Noktası’nın kaldırılması adına da büyük bir çaba göstermişti.

İki isim arasında geçen bu görüşme ileride espor adına çok önemli adımların atılmasına da ön ayak olabilir. Espor adına önemli işlere imza atan Başkan Özdemir ayrıca esporculara gri pasaport verilmesi adına da çalışmalarını devam ettiriyor.

Türkiye E-Spor Federasyonu Başkanı Alper Afşin Özdemir vize problemi hakkında konuştu

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Espor