Connect with us

Espor

TESFED, TEKNOFEST’te: “Bütün gençleri bekliyoruz”

Türkiye E-Spor Federasyonu, #TEKNOFEST’te gençleri bekliyor.

Türkiye E-Spor Federasyonu da TEKNOFEST bünyesinde yer alıyor. 17-22 Eylül tarihleri arasında Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşen bu etkinlikte gençler espor dünyası hakkında daha çok bilgi sahibi olmak için Türkiye E-Spor Federasyonu’nun standına göz atabilecekler.

Türkiye E-Spor Federasyonu’nun TEKNOFEST paylaşımında “Bütün gençlik burada, sen neredesin?” yorumu yapıldı. Federasyonun paylaşımı şöyle oldu:

https://twitter.com/tesfed/status/1173994097985671168

TEKNOFEST nedir?

“TEKNOFEST İSTANBUL Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin millî teknoloji geliştirmesi konusunda kritik rol oynayan kuruluşlar tarafından desteklenen Türkiye’nin ilk ve tek havacılık, uzay ve teknoloji festivalidir. Festival 17-22 Eylül 2019 tarihlerinde İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilecektir.”

TEKNOFEST ücretli mi?

TEKNOFEST İSTANBUL Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali kapsamında düzenlenen Gösteriler, Aktiviteler ve Seminerler’e katılım ve Uluslararası Girişim Fuarı’nı ziyaret ücretsiz olup herkese açıktır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor