Connect with us

ZULA

TESFED Zula Türkiye Kupası Şampiyonu Galatasaray Espor

TESFED Zula Türkiye Kupası Şampiyonu Galatasaray Espor oldu!

1907 Fenerbahçe, Galatasaray Espor, Bursa Espor, Gamers of Future, Oyun Hizmetleri, Mod-Z Esports, Outlaw Esports, ICE Warriors, Vengeance Esports , İstanbul Espor Kulübü, Coza Esports, Ozon Game, Best Crew, Dumanta Klan, Siyah 8 Esports ve Heavy Damage takımlarının yer aldığı TESFED Zula Türkiye Kupası sona erdi.

Toplam 250.000 TL ödül havuzu bulunan TESFED Zula Türkiye Kupası’nda finale kalan iki takımdan biri olan Galatasaray Espor ve Gamers of Future bugün saat 15.00’de Nonstop Zula Espor Merkezi’nde BO-5 formatında karşı karşıya geldi.

Birinci-İkinci Sezon ve International Cup Şampiyonu Galatasaray Espor, rakibi Gamers of Future karşısında 3-1 galip gelerek şampiyon unvanını devam ettirdi. TESFED Zula Türkiye Kupası’na sahip oldu ve 80.000 TL ödülü kazandı. Gamers of Future ise turnuvada ikinci olarak 50.000 TL kazandı.

TESFED Zula Türkiye Kupası’nın en iyi oyuncusu Galatasaray Espor takımından Erdem “KeeVz” Şentürk seçilerek oyuncu bilgisayarı olan Excalibur G650 ödülünün sahibi oldu.

https://twitter.com/GSEsports/status/1089528303961194497?s=19

Üçüncülük-Dördüncülük karşılaşması ise Oyun Hizmetleri ve İstanbul Espor Kulübü arasında oynandı. Oyun Hizmetleri rakibi karşısında galip gelerek turnuva üçüncüsü olurken, İstanbul Espor Kulübü turnuva dördüncüsü oldu.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ZULA